Kaimiņi Ziepniekkalnā nejauši atklāj narkotirgoņu slēptuvi

Pievienot komentāru
Kaimiņi Ziepniekkalnā nejauši atklāj narkotirgoņu slēptuvi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Policija nesen aizturējusi rūdītus narkotirgoņus, un, kā izrādās, noziedzīgo trijotni no Ziepniekkalna iegāza viņu pašu atkarība no apreibinošajām vielām.

Septembra nogalē galvaspilsētas kārtības sargi devušies uz kādu daudzdzīvokļu namu Ziepniekkalnā. Tā iedzīvotāji bija ziņojuši par aizdomīgu situāciju un izteica bažas, ka ar vienu no kaimiņiem varētu būt noticis kas nelāgs. Viņi bija pamanījuši, ka kāda dzīvokļa ārdurvīs jau otro dienu atstātas atslēgas.

Kārtības sargi kā liecinieku pieaicinājuši kādu kaimiņu, tad devušies dzīvoklī, kur gaišā dienas laikā bija redzamas gaismas.

Neatkarīgi no vīru bažām dzīvoklis izrādījies pilnīgi tukšs, uz mirkli jau licies, ka noticis vien kāds pārpratums. Taču, tad viens no inspektoriem ielūkojies virtuves skapītī, kur bija redzami aizdomīgi maisiņi.

Protams, ka pēc šāda pavērsiena kārtības sargi devušies ārā no mitekļa un apsargājuši to, līdz notikuma vietā ieradušies kriminālpolicisti, eksperti un izmeklētāji. Un šajā gadījumā drīz vien atklājies, ka maisiņi virtuves skapītī ir tikai aisberga redzamā daļa, jo dzīvokli atrasti aptuveni četri kilogrami ekstazī tablešu. Šķetinot šo lietu, izmeklētāji ātri vien atskārtuši, ka ar to, visticamāk, saistīts kāds organizēts grupējums, par kura darbībām tobrīd jau bija uzsākti vairāki kriminālprocesi un notika aktīva izmeklēšana.

Jau nākamajā dienā pēc vizītes šajā dzīvoklī kriminālpolicisti aizturējuši trīs, divdesmit divus un divdesmit trīs gadus vecus vīriešus, kuri bija apvienojušies organizētā grupā un izstrādājuši visai rūpīgu plānu narkotiku tirdzniecībai. Tāpat tika veiktas vairākas kratīšanas, tostarp otrā jaunekļu izmantotajā slēptuvē.

Lasi vēl: Valsts policija meklē attēlā redzamos vīriešus!

Narkotiku apkarotāji lēš, ka grupējumam atsavināto narkotiku vērtība varētu būt aptuveni astoņdesmit tūkstoši eiro. Tāpat tiek pieļauts, ka jaunekļu trijotne pāris mēnešu laikā ar šādu piepelnīšanos apgrozījusi līdz pat 100 000 eiro. Ja tiks pierādīta jauno vīriešu vaina izdarītajā, viņiem draud cietumsods no pieciem līdz pat piecpadsmit gadiem.

Starp citu, izmeklēšanas laikā izdevies noskaidrot, kā tad gadījusies ”kļūme” ar durvīs atstātajām atslēgām. Kā izrādās, viens no grupējuma dalībniekiem, pats būdams narkotiku reibumā, bija apmeklējis šo dzīvokli, taču promejot acīmredzot nav vairs spējis sakoncentrēties, lai aizslēgtu durvis. Savukārt, jau nākamajā dienā atžirgstot, viņš tā arī nespēja atcerēties, kur pazudušas ”narkotiku noliktavas” atslēgas. Šo mistēriju trijotnei tā arī neizdevās atrisināt, jo, vēl pirms viņi nonāca līdz tam, lai paši dotos uz dzīvokli, pie durvīm jau klauvējuši kriminālpolicisti.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā