Kāds pāris uzrīko iedzeršanu Jaunciema kapos un traucē mieru dzīvajiem

8 komentāri

Kapos ir pieņemts uzvesties klusi, ar cieņu pret apkārtējiem apmeklētājiem un aizsaulē aizgājušajiem. Diemžēl ne visi spēj apvaldīt savu dabu un uzvesties, kā pienākas. Kāds pāris Jaunciema kapos uzrīkoja iedzeršanu, traucēja apkārtējiem un no pacietības spēja izvest arī policijas darbiniekus.

Plānotā kapu kopiņu apkopšana mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē kādām Jaunciema kapsētas apmeklētājām pagājušajā nedēļā pārvērtās nepatīkamā piedzīvojumā. Iereibis vīrietis sestdienas pēcpusdienā klaiņoja pa kapu teritoriju un, tā teikt, meklēja dāmu uzmanību. Turpat netālu bija arī viņa pavadone – kāda sieviete.

Sievietes ārdīšanās bija gana iespaidīgāka nekā viņas drauga, kurš pēc saslēgšanas rokudzelžos savu bravūrību pazaudēja.

Vēlāk atklājās, ka vīrietis ir izsludināts meklēšanā un tika nodots Valsts policijas rokās, bet skaļās balss īpašniece izrādījās gandrīz četru promiļu reibumā.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl