“Kāda jēga viņam slepkavot?!” Kaimiņi šokēti par Sindijas nežēlīgo likteni un aizturēto patēvu

26 komentāri
“Kāda jēga viņam slepkavot?!” Kaimiņi šokēti par Sindijas nežēlīgo likteni un aizturēto patēvu
PRIVĀTAIS ARHĪVS/DEGPUNKTĀ

Šī nedēļa Priekulē aizvadīta satraucošā gaisotnē. Otrdien bez pēdām pazudusi 20 gadus vecā Sindija Rone. Jaunā sieviete pēdējo reizi redzēta pusdienlaikā, kad iegriezusies veikalā pie savas mātes, bet vēlāk it kā kopā ar patēvu devusies apdarīt saimniecības darbus, pēc kā burtiski izgaisusi.

Jau nākamajā dienā pēc ģimenes lūguma pazudušās Sindijas meklējumos iesaistījušies likumsargi un pamatīgi brīvprātīgo spēki – vietējie iedzīvotāji, draugi un ģimenes locekļi.

Sievietes foto attēli izplatīti arī masu medijos.

Diemžēl tikai pēc pāris dienām – ceturtdienas pēcpusdienā – atklājies, ka noticis ļaunākais, proti, lauku apvidū Embūtes pagastā atrasts meklētās sievietes līķis ar acīmredzamām vardarbīgas nāves pazīmēm.

Vietējie iedzīvotāji, vaicāti par notikušo, atklāj, ka nekādu aizdomīgu rosību apkaimē nav manījuši, taču zina, ka aizdomās par jaunās sievietes slepkavību aizturēts nogalinātās patēvs – kāds 32 gadus vecs vīrietis vārdā Viesturs. Viņš jau vairākus gadus dzīvojis kopā ar nogalinātās Sindijas māti.

Ja likumsargi tālākās izmeklēšanas laikā gūs apstiprinājumu aizdomām, šī būs jau otrā slepkavība uz 32 gadus vecā vīrieša sirdsapziņas. Kā ziņo portāls “liepājniekiem.lv” – šobrīd aizturētais iepriekš jau vairākkārt sodīts, tostarp par 2006. gadā Embūtes pusē izdarītu slepkavību, par ko viņam piemēroti septiņarpus gadi cietumā.

Jauneklis pirms dzīves Priekulē mitinājies netālajā Dinsdurbē, kur vēl šodien mīt viņa māte.

“Degpunktā” dodas arī uz pārdesmit kilometrus attālo Priekuli – vietā, kur pirms dažām dienām sācies šis traģiskais stāsts. Pazudusī divdesmitgadniece strādājusi iepretim savai dzīvesvietai esošajā  veikaliņā ”Gaisma”, kur arī piektdien vēl stāv ziedi un deg svecīte.

Nogalinātās kolēģes nevēlas runāt kameras priekšā, vien nosaka, ka meitene bijusi labs cilvēks, ar kuru saistās tikai tās labākās atmiņas.

Savukārt par šobrīd aizdomās turētā pagātni ļaudis bija dzirdējuši, taču nekas nav liecinājis par to, ka vīrietis varētu būt bīstams. Arī kaimiņiem, kuri dien dienā redzējuši ģimeni, notikušais bijis pārsteigums.

Šobrīd aizturētājam, aizdomās turētajam vīrietim tiesa piemērojusi apcietinājumu.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka varmāka jau atzinies izdarītajā.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzus nāves cēloņus.

26 komentāri