Kādā angārā Pierīgā granulu rūpnīcā atklāj arī nelegālu smēķu ražotni

1 komentārs
Kādā angārā Pierīgā granulu rūpnīcā atklāj arī nelegālu smēķu ražotni

Septembra beigās Valsts policija kādā Pierīgas angārā konstatēja nelegālo cigarešu ražotni. Tā bija pārdomāti izveidota – slēpjot cigarešu izgatavošanu, lielākā angāra daļa izmantota kā granulu ražotne. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētas četras personas. 

2017. gada 23. septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, pārbaudot informāciju par nelegālo tabakas izstrādājumu ražotni Pierīgā, konstatēja angāru, kurā tiek nelegāli ražotas cigaretes.

Šis angārs bija sadalīts divās daļās. Pirmā angāra daļā bija izveidota granulu ražotne – izvietota granulu ražošanas iekārta, granulu izejmateriāli – siena ruļļi, ar kuru palīdzību tika nomaskēta otrā angāra daļa. Otrās angāra daļas iekšpusē bija izbūvēta atsevišķa telpa, kurā atradās nelegāla tabakas izstrādājumu ražotne. Telpā bija izveidotas noliktavas un ražošanas telpas, kurā atradās ražošanas iekārta, kā arī bija izbūvēts sanitārais mezgls, vairākas guļamistabas, virtuves un atpūtas telpa. Ražotnē bija ierīkota arī signalizācija, kas brīdināja par nepiederošu personu tuvošanos.

Šobrīd aizdomās par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un ražošanu bez attiecīgas atļaujas organizētā grupā aizturētas četras personas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu bez Latvijas Republikas akcīzes markām, kā arī par iespējamo tabakas izstrādājumu ražošanas faktu bez attiecīgas licences organizētā grupā.

Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs netiek atklāta.

TOP komentāri

  • ss
    0 0 0

    ss

    Superīga razotne izskatās pārdomāti ,Malači super bet ir viens mīnus Valstij vajadzēja maksāt nodokļus vai "Analogs" .Vienmēr atradīsies ka kāds nostučīs .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl