Kabatzagļu bariņš “apstrādā” divas tūristes no Turcijas

11 komentāri

Divas tūristes no Turcijas iekūlušās “piedzīvojumos”, –  pāris stundas pirms sava lidojuma mājup viņas pazemes tunelī sastapušās ar necerētu laipnību un vairākām sievietēm, kā arī kādu vīru, kuri izrādījuši ārkārtīgu vēlmi palīdzēt – viņi varot palīdzēt aiznest smagos koferus.

Īsi pirms plkst.15.00 pilsētas videocentra darbinieki kļuvuši par aculieciniekiem rūdītu kabatzagļu veikumam. Vairāku sieviešu bariņš veikli ielencis divas tūristes, kuras ar kāda vīra palīdzību pa apakšzemes tuneļa kāpnēm centušās uznest milzīgus koferus, un burtiski acumirklī garnadžu kabatās ieslīdējis vienas un pēc tam arī otras tūristes naudas maks.

Tiklīdz noziegums paveikts, sievietes veikli apgriezušās un nozudušas, savukārt cietušās turpinājušas savu ceļu, vēl pat nenojaušot kas noticis. Pāris minūtes vēlāk, kad pie meitenēm jau traukušies policisti, viņas gan atskārtušas, kas tik tikko noticis.

Aplūkojot video kameru ierakstus, policistiem pat neradās aizdomas par to, kurš vainojams noziegumā, visas trīs policistu sastaptās sievietes aizturētas. Tāpat uz notikuma vietu uzaicinātas apzagtās jaunkundzes, kuras atklājušas, ka ir tūristes no Turcijas un viņām jau pēc dažām stundām ir jādodas uz lidostu, lai dotos mājup.

Policisti neslēpj, ka vairākas no aizturētajām jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgiem nodarījumiem, tiesātas un pat pabijušas cietumā.