Jūrmalā atklāta iespaidīga “kandžas” ražotne; vainīgais apcietināts

4 komentāri
Jūrmalā atklāta iespaidīga “kandžas” ražotne; vainīgais apcietināts
Valsts policija

Trešdien, 14. jūnijā, Jūrmalas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ķemeros no kādas ēkas izplatoties kodīga smaka, kas, iespējams, varētu liecināt par alkoholisko dzērienu ražotni, informē Valsts policija.

Ap plkst. 13.30, norādītajā adresē ieradās Jūrmalas pašvaldības policija, kas konstatēja, ka ēkā atrodas plastmasas mucas un kulbas ar aizdomīgu šķidrumu, kas varētu būt nelegālas izcelsmes alkohols. Uz notikuma vietu nekavējoties devās arī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa likumsargi.

Valsts policija konkrētajā ēkā veica sankcionēto kratīšanu, kuras laikā tika izņemti ap 3 000 litriem brāgas, ap 100 litriem “kandžas”, 32 maisi brāgas gatavošanai paredzētā sausā maisījuma, kā arī dažāda veida tvertnes un alkoholisko dzērienu ražošanas iekārta.

Vīrietis, kurš nodarbojas ar šo nelegālo rūpalu, nekavējoties tika aizturēts.

1976. gadā dzimušais vīrietis atzina, ka šķidrums, kas glabājas mucās, ir tā saucamā “kandža”, bet tā netiekot ražota tirdzniecībai. Aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu vai glabāšanu, ja tā veikta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

4 komentāri