Juglā par zādzības mēģinājumu no elektronikas veikala aizturēts jaunietis

Pievienot komentāru
Juglā par zādzības mēģinājumu no elektronikas veikala aizturēts jaunietis
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

8. decembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī tika saņemts iesniegums par zādzības mēģinājumu no tirdzniecības centra Juglā. Par šo notikumu ziņoja veikala darbinieki.

Likumsargi noskaidroja, ka todien ap plkst. 16.00 kāds jaunietis no elektronikas veikala mēģinājis nozagt portatīvo datoru. Iespējamais vainīgas ieskrējis veikalā, paķēris portatīvo datoru, kas atradās uz statīva, un meties bēgt. Pamanījis zādzību, viens no veikala darbiniekiem centies garnadzi notvert. Skrienot ārā no veikala, zaglis datoru nometis uz grīdas un pats aizmucis projām.

Policisti, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, ieguva arī videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzams zādzības mēģinājums un aizdomās turētais.

19. decembrī Rīgas Teikas iecirkņa policisti 1997. gadā dzimušo vainīgo aizturēja. 20 gadīgais jaunietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizturētajam jaunietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.