Jelgavā jauns fotoradaru dedzināšanas “rekords” – nosvilināti divi radari vienlaikus

2 komentāri
Jelgavā jauns fotoradaru dedzināšanas “rekords” – nosvilināti divi radari vienlaikus

Divas spožas lāpas pie Rīgas apvedceļa tilta balstiem – šādu skatu, braucot pa Jelgavas šoseju, pagājušajā naktī redzēja tie šoferi, kas vēl nebija devušies pie miera. Degošie objekti, kā izrādījās, piebraucot tuvāk, bija fotoradari.

Aculiecinieki izsaukuši ugunsdzēsējus, un liesmas īsā laikā apdzēstas. Tālāk darbu notikuma vietā pārņēmusi policija, bet pavedienu šobrīd nav daudz.

Jāatgādina, ka šogad Latvijā pirms aizvadītās nakts notikumiem sabojāti jau četri radari. 8. oktobrī Aknīstē, Skolas ielā, horizontāli noliekta konstrukcija, uz kuras novietotas mērierīce. Pati tehnika gan nebija cietusi. Bet pirms tam trīs fotoradari sadedzināti. Septembra beigās riepu ugunskurs izveidots Ozolnieku novadā uz šosejas Rīga-Jelgava pie pagrieziena uz Brankām. Jūnija sākumā radars aizdedzināts Jūrmalā uz Ventspils šosejas pie Varkaļu kanāla. Tāpat aprīļa sākumā uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes sadedzināts stacionārais fotoradars. Policijā saka, ja tendence dedzināt un visādi citādi apskādēt radarus turpināsies, tad to īpašniekiem būtu laiks padomāt par papildu videokameru uzstādīšanu ātruma mērierīču tuvumā. Citādi šobrīd izmeklēšanai pavedienu ir gaužām maz, bet meklēšanas virzienu ir pārāk daudz. Ceļu satiksmes drošības direkcijā, kas uztur radaru saimniecību, gan norāda, ka visa tehnika ir apdrošināta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl