Jēkabpils pusē nogalināts un dārzā aprakts vīrietis

0 Komentāru

Šā gada sākumā netālu no savām mājām, nezināma ļaundara izraktā kapā, likumsargi atraduši kāda bezvēsts pazuduša vīrieša līķi. Slepkava bija ļoti centies, lai neviens un nekad neuzzinātu par pazudušā pēdējām gaitām.

Pagājušā gada 7. decembrī Salas novada sociālā dienesta darbinieki vietējiem likumsargiem ziņojuši par kādu aizdomīgu faktu. No nomaļām lauku mājām Salas novadā bez pēdām pazudis kāds vīrs vārdā Bruno.

Kā stāsta Jēkabpils iecirkņa priekšnieks, pazudušo vīrieti izdevies atrast, tikai pateicoties policijas kinologiem, jo tobrīd vēl nenoskaidrotais ļaundaris bija krietni vien nopūlējies, lai noslēptu vīrieša līķi.

Uz aizdomu pamata par šo noziegumu aizturēts kāds nogalinātā vienaudzis, kurš šobrīd jau apcietināts. Vīrietis, kurš savā dzīvē vairākas reizes tiesāts un bijis labi pazīstams vietējiem kārtības sargiem, jo reiz pat uzbrucis policistam.

Kā izrādās, viņš bijis arī Bruno pēdējās dzīvesvietas, šīs lauku saimniecības īpašnieks, kurš, iespējams, vēlējies iedzīvoties uz sava paziņas rēķina.

Lai arī likumsargs neslēpj, kādi motīvi varētu būt pamudinājuši aizturēto paveikt šo noziegumu, sīkākas nianses par izmeklētāju atklājumiem priekšnieks tomēr neatklāj. Tāpat neatbildēts paliek jautājums par to, kādas tad bijušas abu vīriešu attiecības un kādēļ Bruno mitinājies svešā vīrieša mājā.

Foto

Lielāku skaidrību par notikušo gan ātri vien vieš Sēlpils puses iedzīvotāji. Bruno šurp pārvācies pirms diviem vai trīs gadiem, kad nonācis ”Zemīšu” saimnieka apgādībā. Kādēļ tas noticis, vietējie gan nezina, jo vīrs nav bijis invalīds.

Neviens gan Bruno tā īsti nav aprūpējis un viņš biežāk saimniecībā atradies viens pats. Reiz, pat uz labu laiku nonācis žēlsirdīgu kaimiņu aprūpē, kuriem bijis bail, ka vīrs vienkārši nomirs badā.

Lai arī lieta ar nogalinātā nesen pārrakstītajiem, vērtīgajiem Pierīgas īpašumiem ir ļoti, ļoti aizdomīga un vietējie domā, ka rūpīgi izmeklējot, gaismā nāktu, vēl ne viens vien nesmukums, no dažādu institūciju puses, viņi tomēr netic, ka vīrs nogalināts mērķtiecīgi. Īpašumi, kā nekā taču jau pārrakstīti.

Jācer, ka likuma sargi spēs atšķetināt šo lietu līdz galam. Slepkavas notveršana nebūs vienīgie policistu panākumi un neviens no tiem, kurš mantrausīgu mērķu vadīts pielicis roku Bruno īpašumu dalīšanā nepaliks nesodīts.

0 Komentāru