Jauns vīrietis Rēzeknes pusē pastrādā slepkavību – braucošā automašīnā nodur tās šoferi

5 komentāri
Jauns vīrietis Rēzeknes pusē pastrādā slepkavību – braucošā automašīnā nodur tās šoferi
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Trešdien, 7. novembrī, agri no rīta Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par to, ka Rēzeknes novada Silmalas pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne, ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka automašīna “Nissan” nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās, bet automašīnas vadītājs diemžēl gājis bojā uz vietas.

Veicot notikuma vietas apskati, noskaidrots, ka cietušais ir 1951. gadā dzimušais automašīnas vadītājs, kuram tika konstatēti dažādi miesas bojājumi. Nedaudz vēlāk, turpinot procesuālās darbības un precizējot notikuma apstākļus, tika noskaidrots, ka cietušais gājis bojā vardarbīgas nāves rezultātā, proti, viņa ķermenī tika konstatētas vairākas durtas brūces.

Ņemot vērā visus notikušā faktus, uzsāktajā kriminālprocesā nekavējoties tika uzsāktas neatliekamās procesuālās darbības, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu visus nozieguma apstākļus, iemeslus un noskaidrot ar to saistītas personas. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, jau pēc salīdzinoši neilga laika policistiem izdevās noskaidrot aizdomās turamo personu. Uz aizdomu pamata par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu 9. novembrī tika aizturēts 1999. gadā dzimis vīrietis, kurš agrāk tiesāts par mantiskā rakstura noziegumiem.

Turpinot intensīvu operatīvo darbu kriminālprocesa ietvaros, izdevās noskaidrot, ka aizdomās turamais un cietušais bija savstarpēji pazīstami. Todien, kad tika pastrādāts noziegums, abi pārvietojās ar cietušā automašīnu, kādā brīdī starp vīriešiem notika konflikts, kura rezultātā aizdomās turamais automašīnas kustības laikā nodarīja cietušajam miesas bojājumus, iesitot vairākas reizes ar nazi ķermenī, pēc kā pameta notikuma vietu.

Aizdomās turamajam, kurš ir atzinies izdarītajā noziegumā, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu, kas sākts pēc Krimināllikuma 116. panta un paredz mūža ieslodzījumu, brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

5 komentāri