Jauns vīrietis no veikala nesamaksājis iznes alu; viņu noķer, bet nekāds reāls sods neseko

1 komentārs

Pat ja jūs skaidri zināt, ka aiz durvīm atrodas noziedznieks, policija durvis nelauzīs, jo izrādās, – ar viena cilvēka liecību nav pietiekami, lai aktīvi rīkotos. Raidījums “Degpunktā” vēsta par kādu situāciju, kas izveidojās Rīgā Grīziņkalnā, kad aculiecinieki skrēja pakaļ veikala apzadzējam, bet beigās lieta beidzās ne ar ko.

Darba dienas vakarā pārtikas kādā veikalā Grīziņkalna pakājē ienāca jauns puisis, bet tā īsti pirkt neko netaisījās, to pārdevēja nojautusi jau no pirmā acu skata. Jaunais vīrietis no veikala nesamaksājis iznesis alu.

Zaglim skrējis pakaļ puisis vārdā Ričards. Garnadzis veiksmīgi panākts, taču tomēr veiksmīgi nonācis līdz savam mājoklim.

Foto: jauns vīrietis apzog veikalu un cenšas aizmukt!

Pēc tam, kad Ričards sapratis, ka no policistiem atsaucību nesagaidīs, likumsargi tomēr uzdrīkstējušies skaļāk pieklauvēt pie durvīm un tās negaidīti atvērušās. Zādzībā vainotais puisis uzaicināts uz pārrunām pie policijas auto un faktiski savu vainu atzinis.

Pēc visām pārrunām zādzībā vainotais palaists mājās, un visi pārējie arī izklīduši. Lūk, tāds pilnīgi nekāds iznākums šim stāstam. Cietušie – gan veikala pārdevēja, gan vadība un atsaucīgais puisis Ričards, kurš iesniegumu rakstīt negrib, jo zina, ka šī lieta vilksies vismaz gadu vai divus, būs jāstaigā uz policiju un pa tiesu instancēm.

TOP komentāri

  • Man čista zb jau
    0 0 0

    Man čista zb jau

    Vot shini rajona policija vnk atsuka maukas pilns uz ielam, alkoholu tirgo 2 vietas uz 1 ielas pa nakti pilns ar narikiem... policijai PAAJAAT KA TIK MAKSA, pashiem bail atrauties gan jau tpc nesuda nedara...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl