Jaunmārupē noticis vardarbīgs uzbrukums – jaunietis ar rokudzelžiem pieslēgts pie radiatora

5 komentāri
Jaunmārupē noticis vardarbīgs uzbrukums – jaunietis ar rokudzelžiem pieslēgts pie radiatora
Foto: Ekrānuzņēmums

Plānots noziegums, nevis negaidīta vizīte – tā raksturojams ļaundaru uzbrukums kādam jaunam puisim Jaunmārupē. Viņš saņēmis mācību nesaistīties ar nepareizajiem puišiem, un pilnīgi iespējams, ka sods bija pelnīts, lai arī ne visai likumīgs.

Pirms neilga laika policija saņēmusi izsaukumu uz Mazcenu aleju Jaunmārupē, kur kāds jauns vīrietis kļuvis par vardarbīgu uzbrucēju upuri. Ierodoties konstatēts, ka cietušais ar rokudzelžiem pieslēgts pie radiatora, tāpēc izsaukti ugunsdzēsēji, kas viņu atbrīvojuši.

Pēc tam policija ielenkusi rajonu ar trafarētām un netrafarētām mašīnām, kas faktiski nozīmē, ka izvietots slēpnis, lai gaidītu ļaundarus atgriežamies. Vietējie saka, – likumsargi ļoti steigušies, sākumā pat mašīnas neesot aizslēguši. “Es redzēju tikai pamestu policijas auto un viss. Un stāvēja plaši atvērtām durvīm, un viss,” stāsta mājas iedzīvotājs.

Arī citi kaimiņi dzirdējuši jezgu trepēs un redzējuši arī pašu uzbrukuma upuri – jauno puisi, kurš joprojām dzīvo ar mammu.

Policisti komentārus par notikušo uzbrukumu Jaunmārupē nesniedz, taču neoficiāli “Degpunktā” rīcībā ir ziņas, ka puisis iekļuvis naudas parādos un kāds tos vienkārši ieradies atprasīt. Taču lietas būtību tas nemaina, jo mūsdienās aizlienētu līdzekļu atgūšana ir jāveic tiesiskā ceļā – caur tiesu un tiesu izpildītājiem.