Jaunietis pēc ballītes iemieg sabiedriskā transporta pieturā, un zagļi jau klāt kā likts!

0 Komentāru
Jaunietis pēc ballītes iemieg sabiedriskā transporta pieturā, un zagļi jau klāt kā likts!
Ilustratīvs foto: pixabay

Pavisam nesen kāds jauns vīrietis tika ierauts negaidītu notikumu virpulī, kad, dodoties mājup pēc vētrainas ballītes, nejauši iesnaudies sabiedriskā transporta pieturā. 

Rīta agrumā kādu ārkārtīgi sagurušo jaunieti pamana ne tikai pilsētas videonovērošanas centra darbinieki, bet arī garnadži, kuri, nojaušot, ka jaunā vīrieša kabatās varētu būt kas vērtīgs, sāk slapstīties ap pieturu. Nepaiet pārāk ilgs laiks, kad miegaino jaunieti jau mēģina apzagt. Taču to visu redz likumsargi novērošanas kamerās.

Veiksmīgas sakritības dēļ vienlaikus tuvumā atrodas divas policijas ekipāžas. Viena dodas pa pēdām garnadžiem, savukārt otra steidz pie apzagtā jaunieša, kurš īsti nesaprot, kas noticis.

Pateicoties kārtības sargu neatlaidībai, pēc brīža iepriekš nozagtais telefons nonāk atpakaļ pie cietušā, kurš atpazīst pazudušo mantu. Abi ļaundari tiek iesēdināti aizturēto nodalījumā un tālāk tiek nogādāti Valsts policijā, kur par šo noziegumu ierosināta lieta. Jāpiebilst, ka pieķertajiem šis nebūt nav pirmais konflikts ar likumu, kas liek domāt, ka šis veikums nepaliks nesodīts.

0 Komentāru