Komentāri

Pavisam nesen kāds jauns vīrietis tika ierauts negaidītu notikumu virpulī, kad, dodoties mājup pēc vētrainas ballītes, nejauši iesnaudies sabiedriskā transporta pieturā. 

Rīta agrumā kādu ārkārtīgi sagurušo jaunieti pamana ne tikai pilsētas videonovērošanas centra darbinieki, bet arī garnadži, kuri, nojaušot, ka jaunā vīrieša kabatās varētu būt kas vērtīgs, sāk slapstīties ap pieturu. Nepaiet pārāk ilgs laiks, kad miegaino jaunieti jau mēģina apzagt. Taču to visu redz likumsargi novērošanas kamerās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veiksmīgas sakritības dēļ vienlaikus tuvumā atrodas divas policijas ekipāžas. Viena dodas pa pēdām garnadžiem, savukārt otra steidz pie apzagtā jaunieša, kurš īsti nesaprot, kas noticis.

Pateicoties kārtības sargu neatlaidībai, pēc brīža iepriekš nozagtais telefons nonāk atpakaļ pie cietušā, kurš atpazīst pazudušo mantu. Abi ļaundari tiek iesēdināti aizturēto nodalījumā un tālāk tiek nogādāti Valsts policijā, kur par šo noziegumu ierosināta lieta. Jāpiebilst, ka pieķertajiem šis nebūt nav pirmais konflikts ar likumu, kas liek domāt, ka šis veikums nepaliks nesodīts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl