Jauniete iedod draugam savas darbavietas atslēgas, lai viņš naktī varētu to apzagt

9 komentāri
Jauniete iedod draugam savas darbavietas atslēgas, lai viņš naktī varētu to apzagt
F64

Naktī uz pirmdienu, 26. martu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī saņemta informācija no apsardzes darbiniekiem par tikko izdarītu zādzību no kāda kioska Āgenskalnā, informē Valsts policija. 

Likumsargi noskaidroja, ka naktī ap plkst. 2.30 kāds vīrietis iekļuvis kioskā un nozadzis naudu – 4 300 eiro un desmit cigarešu blokus ar “Winston”, “Mallboro”, “Kent”, “Kamel”, “L&M” un “Lucky Strike” cigarešu markām. Iespējamais aizdomās turētais vīrietis nozagtās lietas ātri salicis somā un pametis notikuma vietu. Kioskā nostrādāja signalizācija un apsardzes darbinieki par zādzību laikus paziņoja Valsts policijai. Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki pa “karstām pēdām” netālu no notikuma vietas aizturēja iespējamo vainīgo vīrieti.

Policisti no vīrieša noskaidroja, ka aizturētā vīrieša draudzene strādā šajā kioskā. Sieviete speciāli iedevusi kioska atslēgas, lai aizdomās turētais tajā iekļūtu un to apzagtu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti drīz vien dzīvesvietā aizturēja arī kioska darbinieci. Abas aizturētās personas ir dzimušas 1999. gadā un iepriekš nav sodītas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd abas aizturētās personas atrodas izolatorā.