34 komentāri

23. novembra vakarā sabiedrību šokēja incidents kādā Rīgas skolā, kur iereibis piecpadsmitgadnieks nežēlīgi piekāva cienījama vecuma policistu. Kā noskaidroja Skaties.lv, policists būs spiests kādu laiku ārstēties. Skaties.lv rīcībā nokļuvis audioieraksts, kurš atklāj detaļas par notikušo.

Par policista piekaušanu un Rīgas pašvaldības policijas komentāru lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie Skaties.lv vērsās puisis, kurš zina stāstīt, – uzreiz pēc konflikta kāds no aculieciniekiem uzskatījis par vajadzīgu izklāstīt savu versiju par incidentu. Šī versija kā audiofails tiek aktīvi izplatīta starp skolēniem.

Brīdinām – ierakstā dzirdami necenzēti teksti!

”Karoče, hu*** tāda: ments, karoče, gribēja aizslēgt durvis un viņi neļāva. Ķipa ments kaut ko izdarīja (kauslīgā skolnieka vārds). Viņš (skolnieks) viņam iepūta, viņi sāka kauties, viņš vienkārši parāva uz jeb***, bļ*.

Basically, atbrauca Valsts policija un divas ”pašiku” ekipāžas – kopā četri ”pašiki”, trīs ”valstnieki”.

Savāca ***, un tur dir**. Mēs reāli visa skola rēcām. Mentam lauzts deguns, viņu ar ātrajiem aizveda,” stāsta notikumu aculiecinieks.

Kā telefonsarunā ”Skaties.lv” skaidro Rīgas pašvaldības policijas (RPP) preses pārstāvis Toms Sadovskis, policists guvis nopietnu pleca traumu, kā arī citus miesas bojājumus un, lai arī šobrīd ir izrakstīts no slimnīcas, būs ilgāku laiku spiests ārstēties.

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pusaudža uzbrukumu policistam Rīgas sanatorijas internātpamatskolā.

Noskaidrots, ka iesaistīts vēl viens pusaudzis. Vairāk lasi ŠEIT!

TOP komentāri

 • meh
 • Interesanti
  +39 +36 -3

  Interesanti

  Skolnieks skolā - iereibis? SANATORIJAS internātpamatskolā?
  Policists droši vien pašaizsardzības nolūkos būtu varējis atslēgt knēveli momentā, bet to nedarīja, jo tad sabiedrības acīs vainīgais būtu viņš.
 • Inta Pelīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl