Jauniešu veikts audioieraksts atklāj detaļas par policista piekaušanu skolā

34 komentāri

23. novembra vakarā sabiedrību šokēja incidents kādā Rīgas skolā, kur iereibis piecpadsmitgadnieks nežēlīgi piekāva cienījama vecuma policistu. Kā noskaidroja Skaties.lv, policists būs spiests kādu laiku ārstēties. Skaties.lv rīcībā nokļuvis audioieraksts, kurš atklāj detaļas par notikušo.

Par policista piekaušanu un Rīgas pašvaldības policijas komentāru lasi šeit!

Pie Skaties.lv vērsās puisis, kurš zina stāstīt, – uzreiz pēc konflikta kāds no aculieciniekiem uzskatījis par vajadzīgu izklāstīt savu versiju par incidentu. Šī versija kā audiofails tiek aktīvi izplatīta starp skolēniem.

Brīdinām – ierakstā dzirdami necenzēti teksti!

”Karoče, hu*** tāda: ments, karoče, gribēja aizslēgt durvis un viņi neļāva. Ķipa ments kaut ko izdarīja (kauslīgā skolnieka vārds). Viņš (skolnieks) viņam iepūta, viņi sāka kauties, viņš vienkārši parāva uz jeb***, bļ*.

Basically, atbrauca Valsts policija un divas ”pašiku” ekipāžas – kopā četri ”pašiki”, trīs ”valstnieki”.

Savāca ***, un tur dir**. Mēs reāli visa skola rēcām. Mentam lauzts deguns, viņu ar ātrajiem aizveda,” stāsta notikumu aculiecinieks.

Kā telefonsarunā ”Skaties.lv” skaidro Rīgas pašvaldības policijas (RPP) preses pārstāvis Toms Sadovskis, policists guvis nopietnu pleca traumu, kā arī citus miesas bojājumus un, lai arī šobrīd ir izrakstīts no slimnīcas, būs ilgāku laiku spiests ārstēties.

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pusaudža uzbrukumu policistam Rīgas sanatorijas internātpamatskolā.

Noskaidrots, ka iesaistīts vēl viens pusaudzis. Vairāk lasi ŠEIT!

34 komentāri