34 komentāri

23. novembra vakarā sabiedrību šokēja incidents kādā Rīgas skolā, kur iereibis piecpadsmitgadnieks nežēlīgi piekāva cienījama vecuma policistu. Kā noskaidroja Skaties.lv, policists būs spiests kādu laiku ārstēties. Skaties.lv rīcībā nokļuvis audioieraksts, kurš atklāj detaļas par notikušo.

Par policista piekaušanu un Rīgas pašvaldības policijas komentāru lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie Skaties.lv vērsās puisis, kurš zina stāstīt, – uzreiz pēc konflikta kāds no aculieciniekiem uzskatījis par vajadzīgu izklāstīt savu versiju par incidentu. Šī versija kā audiofails tiek aktīvi izplatīta starp skolēniem.

Brīdinām – ierakstā dzirdami necenzēti teksti!

”Karoče, hu*** tāda: ments, karoče, gribēja aizslēgt durvis un viņi neļāva. Ķipa ments kaut ko izdarīja (kauslīgā skolnieka vārds). Viņš (skolnieks) viņam iepūta, viņi sāka kauties, viņš vienkārši parāva uz jeb***, bļ*.

Basically, atbrauca Valsts policija un divas ”pašiku” ekipāžas – kopā četri ”pašiki”, trīs ”valstnieki”.

Savāca ***, un tur dir**. Mēs reāli visa skola rēcām. Mentam lauzts deguns, viņu ar ātrajiem aizveda,” stāsta notikumu aculiecinieks.

Kā telefonsarunā ”Skaties.lv” skaidro Rīgas pašvaldības policijas (RPP) preses pārstāvis Toms Sadovskis, policists guvis nopietnu pleca traumu, kā arī citus miesas bojājumus un, lai arī šobrīd ir izrakstīts no slimnīcas, būs ilgāku laiku spiests ārstēties.

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pusaudža uzbrukumu policistam Rīgas sanatorijas internātpamatskolā.

Noskaidrots, ka iesaistīts vēl viens pusaudzis. Vairāk lasi ŠEIT!

TOP komentāri

 • meh
 • Interesanti
  +39 +36 -3

  Interesanti

  Skolnieks skolā - iereibis? SANATORIJAS internātpamatskolā?
  Policists droši vien pašaizsardzības nolūkos būtu varējis atslēgt knēveli momentā, bet to nedarīja, jo tad sabiedrības acīs vainīgais būtu viņš.
 • Inta Pelīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl