Komentāri
Jauniešu ballīte kādā Rīgas dzīvoklī beidzas ar zādzību 1000 eiro apmērā
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Pagājušajā gadā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti uzsāka kriminālprocesu par zeltlietu zādzību no dzīvokļa.

Pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas – mājokļa saimnieki bija devušies kādā atpūtas ceļojumā. Izmantojot brīdi, kamēr nama saimnieki nav uz vietas, viņu meita šajā dzīvoklī sarīkoja ballīti, kurā saaicināja vairākus draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ballītes tika secināts, ka no dzīvokļa pazudušas zeltlietas – trīs gredzeni, auskari un ķēdīte. Jāpiemin, ka šo juvelierizstrādājumu kopējā vērība mērāma 995 eiro vērtībā. Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi konstatēja aptuveno jauniešu loku, kuri, iespējams, varēja šo zādzību izdarīt. Aizvakar, 8.janvārī, tika atrasts un aizturēts viens no iespējamiem vaininiekiem.

1997.gadā dzimušais aizturētais iepriekš policijas redzes lokā nav nonācis. Būtiski, ka nozagtās zeltlietas tika atgūtas –aizturētais jaunietis, kopā ar vēl vienu censoņu, tās bija nodevis kādā lombardā.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta otrās daļas – par zādzību, ko izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl