Komentāri
Jauniešu ballīte kādā Rīgas dzīvoklī beidzas ar zādzību 1000 eiro apmērā
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Pagājušajā gadā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti uzsāka kriminālprocesu par zeltlietu zādzību no dzīvokļa.

Pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas – mājokļa saimnieki bija devušies kādā atpūtas ceļojumā. Izmantojot brīdi, kamēr nama saimnieki nav uz vietas, viņu meita šajā dzīvoklī sarīkoja ballīti, kurā saaicināja vairākus draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ballītes tika secināts, ka no dzīvokļa pazudušas zeltlietas – trīs gredzeni, auskari un ķēdīte. Jāpiemin, ka šo juvelierizstrādājumu kopējā vērība mērāma 995 eiro vērtībā. Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi konstatēja aptuveno jauniešu loku, kuri, iespējams, varēja šo zādzību izdarīt. Aizvakar, 8.janvārī, tika atrasts un aizturēts viens no iespējamiem vaininiekiem.

1997.gadā dzimušais aizturētais iepriekš policijas redzes lokā nav nonācis. Būtiski, ka nozagtās zeltlietas tika atgūtas –aizturētais jaunietis, kopā ar vēl vienu censoņu, tās bija nodevis kādā lombardā.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta otrās daļas – par zādzību, ko izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl