4 komentāri
Jaunieši nepaliek vienaldzīgi, redzot, kā tunelī sievietei nozog telefonu, un skrien pakaļ zaglim
LETA

Vakar, 26. aprīlī, ap pulksten sešiem vakarā kāda sieviete gāja pa ”ZZ tuneli”, kas ved uz Vecrīgu un Rīgas autoostu, un austiņās no sava mobilā telefona klausījās mūziku. Pēkšņi mūzika aprāvās. Pavēršot skatu sāņus, viņa pamanīja nepazīstamu vīrieti, kurš ar viņas telefonu metas bēgt. Cietusī sāka kliegt.

Pamanot notiekošo, izpalīdzīgu jauniešu bariņš metās pakaļ ļaundarim un turpat gājēju tunelī viņu aizturēja līdz policistu ierašanās brīdim.

Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti notikuma vietā ieradās neilgi pēc zvana saņemšanas un iespējamo zagli nogādāja policijas iecirknī. Pie aizdomās turētā vīrieša tika atrasts zagtais mobilais telefons. Jāpiemin, ka aizturētais izskatījās narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, lai to pārbaudītu ir nozīmēta ekspertīze.

1975. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts gan par kabatzādzībām, gan par citiem mantiskiem noziegumiem, un cietumā pavadījis jau piecus gadus.

Saistībā ar 26. aprīļa noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Rīt tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam.

Pēc nepieciešamo procesuālo darbību veikšanas zagtais mobilais telefons tiks atdots tā īpašniecei.

Izsakām pateicību drosmīgajiem jauniešiem, kuri, redzot noziegumu, sniedza palīdzīgu roku cietušajai un, riskējot ar savu drošību, palīdzēja aizturēt aizdomās turēto vīrieti līdz policistu ierašanās brīdim. Tāpat atgādinām iedzīvotājiem sabiedriskās vietās pievērst pastiprinātu uzmanību savu mantu drošībai un neglabāt vērtīgas mantas, tajā skaitā mobilos telefonus un makus, vietās, kur tām var piekļūt svešinieki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl