Ja redzēji laupīšanu pie ”McDonald”, ziņo!

1 komentārs

Parasti pēc palīdzības pie policijas vēršas cietušie, šoreiz policijas darbinieki lūdz jūsu palīdzību, lai ātrāk atrastu laupītāju, kurš vakar vakarā uzbruka diviem jauniešiem un atņēma mugursomu.

Sabojāt priekšstatus par Latvijā dzīvojošo cilvēku pieklājības normām pāris minūšu laikā vakar izdevās kādai trīsvienībai, kas neilgi pirms pulksten desmitiem vakarā uzbruka diviem nepilngadīgiem ārzemniekiem.

Puiši ieradušies Latvijā trenēties un pēc ieturēšanās ”McDonaldā” Imantā, Kurzemes prospektā, vēlējās doties mājās, taču nokļuva konflikta situācijā, pēc kuras nācās lūgt policijas palīdzību.

Jau izdevies aizturēt divus no trijiem vaininiekiem, 18 un 20 gadus vecus vīriešus. Šobrīd uzsākts kriminālproces par laupīšanu grupā. Abi aizturētie atzīst savu vainu, taču izrādās, ka ar vienu apsūdzību viņiem nav gana. Pēc aizturēšanas laupītāji draudēja izrēķināties ar policijas darbiniekiem uzreiz, kā tiks uz brīvām kājām. Par to vēl viens pants plusā – draudu izteikšana valsts varas pārstāvjiem.

Policijas noskaidrojusi arī trešo uzbrucēju, pie kura it kā atrodas arī nozagtās mantas. Lai ātrāk aizturētu vainīgo, policija meklē aculiecinieku.

1 komentārs