Ja redzēji laupīšanu pie ”McDonald”, ziņo!

1 komentārs

Parasti pēc palīdzības pie policijas vēršas cietušie, šoreiz policijas darbinieki lūdz jūsu palīdzību, lai ātrāk atrastu laupītāju, kurš vakar vakarā uzbruka diviem jauniešiem un atņēma mugursomu.

Sabojāt priekšstatus par Latvijā dzīvojošo cilvēku pieklājības normām pāris minūšu laikā vakar izdevās kādai trīsvienībai, kas neilgi pirms pulksten desmitiem vakarā uzbruka diviem nepilngadīgiem ārzemniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puiši ieradušies Latvijā trenēties un pēc ieturēšanās ”McDonaldā” Imantā, Kurzemes prospektā, vēlējās doties mājās, taču nokļuva konflikta situācijā, pēc kuras nācās lūgt policijas palīdzību.

Jau izdevies aizturēt divus no trijiem vaininiekiem, 18 un 20 gadus vecus vīriešus. Šobrīd uzsākts kriminālproces par laupīšanu grupā. Abi aizturētie atzīst savu vainu, taču izrādās, ka ar vienu apsūdzību viņiem nav gana. Pēc aizturēšanas laupītāji draudēja izrēķināties ar policijas darbiniekiem uzreiz, kā tiks uz brīvām kājām. Par to vēl viens pants plusā – draudu izteikšana valsts varas pārstāvjiem.

Policijas noskaidrojusi arī trešo uzbrucēju, pie kura it kā atrodas arī nozagtās mantas. Lai ātrāk aizturētu vainīgo, policija meklē aculiecinieku.

TOP komentāri

  • Vārds
    0 0 0

    Vārds

    Parasti tā sausā , oficiālā runāšana šķiet garlaicīga un tukša , bet šoreiz atkal tie ''čaļi'' un ''džeki'' kaut ka griežas ausī ... :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl