Ja redzēji laupīšanu pie ”McDonald”, ziņo!

1 komentārs

Parasti pēc palīdzības pie policijas vēršas cietušie, šoreiz policijas darbinieki lūdz jūsu palīdzību, lai ātrāk atrastu laupītāju, kurš vakar vakarā uzbruka diviem jauniešiem un atņēma mugursomu.

Sabojāt priekšstatus par Latvijā dzīvojošo cilvēku pieklājības normām pāris minūšu laikā vakar izdevās kādai trīsvienībai, kas neilgi pirms pulksten desmitiem vakarā uzbruka diviem nepilngadīgiem ārzemniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puiši ieradušies Latvijā trenēties un pēc ieturēšanās ”McDonaldā” Imantā, Kurzemes prospektā, vēlējās doties mājās, taču nokļuva konflikta situācijā, pēc kuras nācās lūgt policijas palīdzību.

Jau izdevies aizturēt divus no trijiem vaininiekiem, 18 un 20 gadus vecus vīriešus. Šobrīd uzsākts kriminālproces par laupīšanu grupā. Abi aizturētie atzīst savu vainu, taču izrādās, ka ar vienu apsūdzību viņiem nav gana. Pēc aizturēšanas laupītāji draudēja izrēķināties ar policijas darbiniekiem uzreiz, kā tiks uz brīvām kājām. Par to vēl viens pants plusā – draudu izteikšana valsts varas pārstāvjiem.

Policijas noskaidrojusi arī trešo uzbrucēju, pie kura it kā atrodas arī nozagtās mantas. Lai ātrāk aizturētu vainīgo, policija meklē aculiecinieku.

TOP komentāri

  • Vārds
    0 0 0

    Vārds

    Parasti tā sausā , oficiālā runāšana šķiet garlaicīga un tukša , bet šoreiz atkal tie ''čaļi'' un ''džeki'' kaut ka griežas ausī ... :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl