Izrāva telefonu un aizbēga? Vecmīlgrāvja iedzīvotāja “pieķer” likumsargiem jau labi pazīstamu tipiņu

3 komentāri
Izrāva telefonu un aizbēga? Vecmīlgrāvja iedzīvotāja “pieķer” likumsargiem jau labi pazīstamu tipiņu

Kāds notikums Vecmīlgrāvi šokējis aculieciniekus, kuri foto attēlos pat fiksējuši, kāda ļaundara centienus aizmukt no nozieguma vietas.

Pavisam nesen, kāda galvaspilsētas iedzīvotāja soctīkla “Facebook” Vecmilgrāvja iedzīvotāju lapā publicējusi satraucošu ierakstu, kuram pievienojusi vairākus foto attēlus.

Ieraksta autore norāda, ka, visticamāk, iemūžinājusi noziegumu un melnajā kreklā ģērbtais vīrietis, tik tikko no kāda kunga rokām izrāvis mobilo telefonu. Lai arī šķiet, ka šādā situācijā, aculiecinieku uzņemtās fotogrāfijas varētu krietni noderēt policistiem un ļaundarim jau būtu jābūt aiz restēm, kā izrādās, neviens garnadzi pat nemeklē.

Kā norāda Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Artis Kokorēvičs, ja noziedzīgums patiešām ir noticis, tad cietusī persona ir aicināta vērsties tuvākajā policijas iecirknī vai zvanot pa telefonu 112.

Likumsargs, gan norāda, ka šajā situācijā iedzīvotājas publicētie fotoattēli jau saglabāti un kriminālpolicisti tajos atpazinuši, kādu sev jau labi pazīstamu tipiņu. Tādēļ, gadījumā, ja cietušais tik tiešām ieradīsies iecirknī, tas ir tikai laika jautājums, lai ļaundaris tiktu notverts.

3 komentāri