Īsā laikā “aptīrīja” divus veikaliņus – Vecrīgā darbinieki aiztur rūdītu garnadzi

Pievienot komentāru
Īsā laikā “aptīrīja” divus veikaliņus – Vecrīgā darbinieki aiztur rūdītu garnadzi

Kāds garnadzis pavisam nesen bija devies sirojumos, pa Rīgas centra veikaliņiem, taču viņa plāns neizvērtās kā iecerēts.

1. novembra pēcpusdienā Vecpilsētas policistus uzrunājis kāds nejauši sastapts veikaliņa darbinieks. Tik tikko tirdzniecības vietā pašu spēkiem esot aizturēts zaglis. Protams, izdzirdot par šādu notikumu, vīri pametuši iesāktos darbus un devušies uz tirdzniecības vietu.

Darbinieki paskaidroja, ka vīrietis paņēmis pārtiku, ūdeni, cepumus, enerģijas dzērienu un nesamaksājot devies projām. Policijas darbinieki pārbaudīja vīrieša mantas un atrada visas minētās lietas. Kamēr likumsargi skaidroja apstākļus, pie policistiem vērsās blakus veikala darbinieki, kuri paskaidroja, ka arī no šā veikala vīrietis ir paņēmis trīs pārus cimdu, nagu knaiblītes un arī šīs lietas pie viņa tika atrastas.

Pēc Rīgas centra iecirkņa darbinieku lūguma iepriekš jau vairākkārt tiesātais garnadzis nogādāts iecirknī, kur pret viņu uzsākta lieta par abu veikaliņu apzagšanu. Ir skaidrs, ka arī šīs divas epizodes, nu būs lasāmas viņa kriminālajā biogrāfijā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā