Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

0 Komentāru

Gaišā dienas laikā cilvēku pilnā vietā Imantā 8. oktobrī paveikta bruņota laupīšana. Četri vīrieši, izmantojot nazi, piespieda divus jauniešus iztukšot savas kabatas. Varmāku guvums, pēc liecinieku stāstītā, bija 500 eiro, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Mārcis kopā ar savu draugu piektdien ap plkst. 14.00 devās uz tirdzniecības centru “Damme”, kas atrodas Imantā. Puiši gribēja veikalā iegādāties kādu uzkodu, taču līdz tām nemaz netika. Tuvojoties stāvvietai, Mārcis pamanīja netipisku rosību, kas lika aizmirst sākotnējo plānu. Bija notikusi laupīšana.

“Skatījāmies, ka stāv policijas automašīna. Pēc tam ieradās vēl pāris policijas auto. Nolēmu nofilmēt. Cietušie mums pastāstīja, kas notika,” stāsta novērotājs Mārcis.

Jaunieši gribēja dalīties ar notikušo, un pilnīgiem svešiniekiem atstāstīja traumatisko pieredzi no sākuma līdz beigām. Mārcis spriež, ka stresa situācijā puiši gribēja ”izkratīt sirdi”, lai nedaudz nomierinātos.

“Viņiem esot teikts, ka jāatdod maks, kurā bija 500 eiro. Diezgan liela nauda. Viņi vēl paspēja piezvanīt policijai,” stāsta Mārcis.

Pavisam dīvains gan cietušajiem, gan Mārcim šķiet fakts, ka laupītāji nemaz necentās steigšus pazust no nozieguma vietas.

“Viņi aplaupīja jauniešus un šeit uzkavējās vēl kādas 10 līdz 15 minūtes,” norāda Mārcis.

“Divi no laupītājiem aizbēga,” stāsta Mārcis. Pagaidām policija apstiprina laupīšanas faktu, taču notikušā detaļas nesniedz.

“Saistībā ar šo noziegumu tika aizturētas divas personas, kurām svētdien, 10. oktobrī, tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Par šo gadījumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknī ir uzsākts kriminālprocess, taču, ņemot vērā, ka notiek pirmstiesas izmeklēšana, šobrīd plašāku informāciju nevaram sniegt,” norāda policijā.
0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī