Imantā apcietina vīrieti! Somā atrod gandrīz kilogramu marihuānas

Pievienot komentāru
Imantā apcietina vīrieti! Somā atrod gandrīz kilogramu marihuānas
Foto: Valsts policija

19. janvāra vakarā Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, patrulējot Imantā, ievēroja kādu aizdomīgu vīrieti.

Likumsargiem radušās aizdomas, ka šis vīrietis, iespējams, atradies apreibinošo vielu ietekmē, informē Valsts policija. Vīrieti aizturēja un nogādāja Rīga reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknī. Vīrietim plecā bijusi uzkārta liela soma. Veicot šīs somas pārbaudi, policisti tajā atraduši maisu ar augu valsts vielām. Likumsargiem radās aizdomas, ka aizdomīgā viela, iespējams, varētu būt marihuāna.

Aizdomīgais augu valsts maisījums tika nozīmēts ekspertīžu veikšanai, kā rezultātā noskaidrots, ka atsavinātajā maisā atradušies 967 grami marihuānas.

1972. gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas – par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

21. janvārī aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.