Iesnaudušies un sadzērušies ballētāji – Vecrīgas zagļu mērķis!

1 komentārs

Iet uz ballīti ar domu piedzerties, bet nākt mājās jau ar plānu atgūt iztērēto naudu, apzogot iesnaudušos bāru un klubu apmeklētājus – tā ir Vecrīgas ikdiena. Policisti iespēju robežās pieskata nespēkā pieturās aizmigušos, taču bieži vien viņi mājās pārnāk bez savām vērtīgākajām mantām un pat drēbēm.

Kārtības sargs stāsta, ka šajā naktī ļaudīm īpaši neveicies ar grādīgo dziru baudīšanu un vai ik pēc pārdesmit minūtēm vecpilsētā pakritis kāds svinētājs, kuram sanācis izdzert par daudz. Protams, pie katra, kuru šādā stāvoklī pamanījuši garāmgājēji vai piefiksējušas videonovērošanas kameras, drīz vien ieradušies arī kārtības sargi. Citi, likumsargu pamodināti, atguvušies un aizklunkurējuši tālāk, savukārt citi spējuši atgūties vien pēc sastapšanās ar mediķiem. Savukārt dažiem ballētājiem jau rīta pusē sanācis nonākt neapskaužamās situācijās.

Divi vīrieši, ieraugot aizmigušo, mēģinājuši gulošo apzagt. Kamēr tipiņi trinās gar gulošo, pieturā piestāj autobuss un abi pēdējā brīdī nolemj doties prom. To, vai kas jau ieslīdējis viņu kabatās, caur kameras aci tā arī neizdodas saprast. Taču šajā mirklī notikuma vietā ierodas viena no policijas ekipāžām.

Šajā gadījumā, neskatoties uz kamerās redzēto situāciju, abi vīrieši pēcāk atbrīvoti, jo grābstīšanās gar gulošo, par nožēlu, nav nekāds noziegums. Tikai stundu vēlāk videocentra darbinieki ievērojuši vēl kādu līdzīgu situāciju, kurā iesaistīts pieturā dusošs atpūtnieks.

Lai arī var redzēt, ka atnācējs pacēlis izkritušo telefonu, vairākas reizes cenšas uzbukņīt gulošo brīdī, kad pienāk tramvajs, jaunais vīrietis, it kā nekas nebūtu noticis, dodas prom, paturot svešo telefonu.

Jau Pārdaugavā kārtības sargi panāk tramvaju un veiksmīgi sameklē pazīmēm atbilstošu vīrieti, kuru tālāk aicina sev līdzi. Jaunais vīrietis, kurš ir acīmredzami iereibis, nepretojas un stāsta, ka nebūt nav noziedzies.

Šajā situācijā vīri kopā ar aizturēto devušies atpakaļ pie cietušā, kurš atpazinis savu pazudušo mobilo telefonu. Visu tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai un izpalīdzīgā jaunieša patieso motīvu noskaidrošanai visi iesaistītie nogādāti tuvējā Valsts policijas iecirknī. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka par notikumiem Grēcinieku ielas pieturā jau ierosināts kriminālprocess.

TOP komentāri

  • Irina Kleina
    +2 +2 0

    Irina Kleina

    Nevajag ta sadzerties, tagad skaidra prata neesi vairs dross par neko, kad mes to sapratisim beidzot vai nav mera sajuta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl