Ieraudzīja viņu pa atslēgas caurumu – jauna māmiņa piedzīvo baisus brīžus, kad zaglis mēģināja ielauzties dzīvoklī

2 komentāri
Ieraudzīja viņu pa atslēgas caurumu – jauna māmiņa piedzīvo baisus brīžus, kad zaglis mēģināja ielauzties dzīvoklī

Ķengargs, pēc vietējo iedzīvotāju domām, nebūt nav pats drošākais rajons Rīgā, īpaši vērojot zagļu aktivitāti. Trešdien Maskavas ielā kāds pārgalvīgs garnadzis centās apzagt mitekli, kurā joprojām atradās tā saimniece. Sieviete bērniņa gaidībās aizbiedēja iebrucēju brīdī, kad jau tika uzsākta durvju uzlaušana.

Jaunā māmiņa Andželika dzīvo Ķengaragā un nekad iepriekš nebija saskārusies ar zagļu uzbrukumu, taču trešdien viņai nācās aizdzīt garnadzi, kas ielauzās viņas dzīvoklī, gatavs aiznest visu vērtīgo, kas viņai pieder. Jaunais vīrietis bija kārtīgi sagatavojies zādzības veikšanai, paņemot līdzi dažādus atmūķēšanas instrumentus, taču kļūdījās, jo līdz galam nepārliecinājās, ka dzīvoklī patiešām neviena nav.

Sieviete, ieraudzījusi svešā vīrieša aci savā atslēgas caurumā, sāka skaļi kliegt, pirmkārt, cenšoties viņu aizbiedēt, otrkārt, lai sasauktu savus kaimiņus, kas varētu atskriet un palīdzēt tikt vaļā no nelūgtā viesa.

“Vidējas miesasbūves, vidēja auguma, gaišmatis ar īsu frizūru, tumši zilā vējjakā. Zīmīgi, ka bija portfelis un tāda pleca soma kā fotogrāfiem, droši vien, kur instrumentus glabāt. Pēc tam, kad viņš te visu bija apstrādājis, es biju izgājusi ārā, bet neviena kaimiņa te nebija,” saka Andželika.

Garnadzis bēga, ko kājas nes, jo bija kļūdījies, uzskatot, ka šajā dzīvoklī dzīvo tikai vientuļa pensionāre, kas nule kā devusies uz tirdzniecības centru. Andželika stāsta, ka zaglis, visticamāk, bija rēķinājies ar vismaz stundu ilgu dzīvokļa aptīrīšanu, redzot, ka pensionāre izbraukusi uz ilgāku laiku.

Pēc pārdzīvotā Andželika spriež, ka nav daudz variantu, kā sevi pasargāt no iebrucējiem. Viņa atzīst, ka nelolo ilūzijas par Ķengaragu kā drošāko dzīvesvietu Rīgā, taču uzskata, ka tomēr ir iespējams vismaz aizkavēt ļaundara darbības, ievērojot elementārus piesardzības pasākumus.

2 komentāri