1 komentārs
“Ielēcu pirmajā stāvošajā autiņā [..], un sākās pakaļdzīšanās” – Artuss Kaimiņš dzenas pakaļ zagļiem
Foto: Artuss Kaimiņš

Politiķis Artuss Kaimiņš sociālajā tīklā “Facebook” nupat ievietojis ierakstu, kurā sīki apraksta situāciju, kurā pats iekļuvis. Proti, redzot, kā kāda sieviete skrien pakaļ diviem vīriešiem, kliedzot “ķeriet zagli”, nav stāvējis malā un zagto mantu arī atguvis!

Lūk, kā tas noticis, stāsta Kaimiņš:

Stāvēju uz Tērbatas un Lāčplēša ielas stūra. Pēkšņi man garām aizskrien divi džeki un sieviete kliedzot aiz viņiem: “Ķeriet zagli! Ķeriet zagli!” Sieviete sagura, jo tas nav viņas darbs ķert zagļus. Man mirkļa doma, ko tagad darīt?! Un vispār – vai darīt? Labāk gan vienmēr ir darīt, nevis nedarīt, un stāsts var sākties. Tālāk jau viss kā filmā. Ielēcu pirmajā blakusstāvošajā autiņā – manuprāt, zils “Ford Focus”. Liels paldies vadītājam, kurš mani saprata no pusvārda un sākās pakaļdzīšanās. Zagļi jau bija aizskrējuši līdz Elizabetes ielai un lēnām gāja. Izlēcu ārā un viss turpinājās jau Vērmaņdārzā. Kad biju metra attālumā no galvenā vaininieka, tad soma tika iemesta man sejā. Otrs bēga uz otru pusi. Ar visu somu padusē centos noķert krāpnieku, bet arī es saguru un lēcienā sasitu celi. Domāju, ka parka apmeklētāji nesaprata kas tur notika un kas par jandāliņu. Rupju vārdu gan nebija. Gala rezultātā soma rokā, aiznesu to atpakaļ uz veikalu un pārdevējas mega priecīgas, jo nebūs 300€ veikala kasē jāsedz no savas kabatas. Apmazgāju rokas, celi un kliboju tālāk. Sapratu, ka pārdevējas tagad draudzenes uz mūžu. Tāda, lūk, pirmdiena. Jauks tas somu veikals uz Lāčplēša ielas pretī Topam;) Kāja līdz kāzām sadzīs. Un somu var atkal nopirkt Sargiet savus veikalus un čekojiet pircējus!!!

P.S. Liels paldies zilā forda vadītājam par palīdzību.

TOP komentāri

  • Uldis Ķimenieks
    +2 +2 0

    Uldis Ķimenieks

    nu,Kaimiņ, tu tik ir puika,met mierā politiku un ķer zagļus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl