Ielas vidū atstāj nozagtu “BMW”; aicina atsaukties aculieciniekus

Pievienot komentāru
Ielas vidū atstāj nozagtu “BMW”; aicina atsaukties aculieciniekus

Rīgā, Pļavniekos vietējie pamanījuši ceļa vidū pamestu “BMW” spēkratu, kas pilnībā bloķējis ielu un, kā izrādījās, automašīnu tur atstājis zaglis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Īsi pirms pulksten četriem naktī kāds Pļavnieku iedzīvotājs ziņojis, par to, ka vienu no iekšpagalma ieliņām pilnībā bloķējis kāds pelēks piektās sērijas “BMW”. Tā kā izsaukumu tobrīd nav bijis daudz, mazāk nekā desmit minūšu laikā notikuma vietā ieradusies viena no apkaimē patrulējošajām policijas ekipāžām.

Notikuma vietā Ceļu policijas darbinieki pamanīja ceļa vidū atstāto spēkratu, bet, pieejot klāt, saprata, ka kaut kas nav kārtībā – auto logi vadītāja un blaukussēdētāja pusē bija vaļā un bija saulauzta automašīnas slēdzene.

Protams, ka pēc šāda atklājuma kārtības sargi sazinājušies ar kolēģiem Valsts policijā, kā arī, noskaidrojuši, ka auto īpašnieks dzīvo pavisam netālu. Uz viņa deklārēto dzīvesvietu norīkota vēl viena ekipāža un drīz vien, apstiprinājušās inspektoru aizdomas. “BMW” īpašniekam nebija ne mazākās jausmas, ka viņa auto vairs nav tajā vietā, kur viņš to atstājis.

Automašīnai bija imobilaizers jeb “slepenais slēdzis”, pateicoties kuram arī varētu būt skaidrojama mašīnas apstāšanās uz ielas attiecīgajā vietā.

Šī lieta tālāk nodota krimināpolicistu rokās, kā arī, uz notikuma vietu uzaicināti eksperti, kas fiksējuši visas salonā atstātās pēdas.

Patlaban ir ierosināta lieta un turpinās izmeklēšana. Ja 25.oktobra rītā, Tīnūžu ielas apkaimē esat redzējis aizdomīgu rosību, vai jums ir informācija, kas varētu palīdzēt aizturēt garnadžus, lūdzu, sazinieties ar Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbiniekiem.