Iebraucot pār ceļu novilktā trosē, Madonas pusē gājis bojā kvadricikla vadītājs

Svētdien, 5. janvārī, Madonas novadā gājis bojā vīrietis, kurš, vadot kvadriciklu, iebraucis pār meža ceļu novilktā trosē, ziņo sociālo tīklu lietotāji.

Atpakaļ uz rakstu

99 komentāri

 • antons

  antons

  O, Madona atkal topos, laikam kvadrists kādu pamatīgi piebesīja :)
 • Pēteris

  Pēteris

  Interesanta jums te nostāja par visu... bet nu zinu vienu ja sanāca kvadrai tad sanāk arī trasei... mana pieredze ir vienkārša pats esmu moto braucējs, nevienu neaizskaru un neapspiešu.. un msn ir kaimiņš - auns kurš domā ka var visu.. piemēram man ppie mājas, manā pļavā 2.00 naktī kopā ar vēl vieni duraku tin saules pēc lietus... es iegūldu līdzekļus lai artu, sētu, koptu un viens vai divi auni var darīt ko grib? Ir jāsāk pirmkārt pašiem ar sevi, jāsaprot kur, ko un kapēc dara un vai vispār drīkst... un tie lielie bļauri te komentāros - nu nezinu cik jūs būtu laimīgi ja jūsu īpašumā ārdītos... protams nevienu neattaisnoju, bet ja tas ir mans īpašums vātus un sētas lieku kādas gribu - vai tā trose vai tas dēlis..
 • Jadviga

  Jadviga

  1. Ja šī trose novilkta, lai nebraukātu pa šo ceļu - cilvēki bijuši novesti līdz galējībai un acīmredzot kompromisu bez galējiem pasākumiem nav bijis iespējams atrast.
  2. Kad šie meža gonkotāji piemēram mūsu mežā notrieca jaunu meiteni un aiztraucās - sanāk ok, ko stulbene staigā pa meža ceļiem - lai dzīvo atlikušo mūžu sakropļota, tas taču humānāk nekā šādi uzreiz nogalināt.
  3. Latvijā ceļu lietas laukos vispār nesakārtotas, man piemēram, lai nokļūtu mājās 300 m , jāmaksā gadā 450eur, tas nekas ka 80% gadījumos pārvietojos ar kājām. Pašvaldība ceļu iznomājusi apsaimniekotājam 😊 ceļš no tā protams labāks nekļūst. Toties uz ceļa lai atturētu gonkotājus, kam netraucē bedres izveidoti ātruma vaļņi. Tie nav izveidoti pareizi, ja kāds brauks ātri arī var būt visādi.
 • Kristīne
 • Natalija Derusa
 • Inga Spalviņa
 • Rudīte

  Rudīte

  Tauta... Jūs nopietni uzskatāt, ka dēļ "mantas" ir pieņemami nogalināt cilvēku????? 😱😱😱
 • Kaspars

  Kaspars

  Ja tas ir valsts nozīmes ceļs un visiem pieejama vieta, tad to var traktēt kā pāšnāvību, jo neviens valsts mežā nevelk troses. ja tā ir privātā teritorija un uzlikta brīdinājuma zīme, tad tas ir tas pats, kā šķērsot krustojumu pie sarkanā. Protams, tie ir tikai pieņēmumi. Visu noskaidrot ir tiesībsargu kompetence.
 • Edža
  • Undīne

   Undīne

   Domājams ka visticamāk galvu, jo ja neaptinās ap ratiem un vadītājs neaizgāja svecītē pāri stūrei tad tīri loķiski trosei nekur citur nebij kur sprukt a aiz stūres tikai vadītāja čerdaks vien ir
 • Pidarasi

  Pidarasi

  Kad jūs vēl kulē karājāties tur braukāja un pēc jums braukās! Cenšās te slepkavību attaisnot,jums maz ir smadzenes?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!