Grūtnieces slepkavība Ādažos: stājies spēkā mūža ieslodzījums jaunam vīrietim

Augstākajai tiesai (AT) noraidot kasācijas sūdzību, stājies spēkā mūža ieslodzījums kādam jaunam vīrietim par sava topošā bērna mātes slepkavību Ādažos, informēja AT.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Šķēle

  Šķēle

  Abi vainīgi pie iznākuma. Bet, ja no paša sākuma bija sievišķim skaidrs, ka grib bērnu un pēc tam prasīs alimentus, tad kāda jēga tam visam? Lai tā vagīna paliek slapja, lai turpina kunkstēt un vaimanāt. Jo vairāk šitādus gadījumus dzird, ka ies prom un prasīs alimentus (manā paziņu lokā tādi jau ir uz abām rokām saskaitāmi gadījumi, darbā ar netrūkst vientuļās mammeles), jo vienkārši čaļi jums nenāks klāt un paliksiet vecmeitās līdz mūža galam. Tas jau tagad trendīgi būt vientuļai mammelei...tā kā zēni uzmanaties no šitādām blozgām. Turaties pa gabalu no tādām, ja jūti ka kaut kas nav kārtībā. Vienkārši jābūt savai stājai un nenokļūt šitādās lamatās vai zem tupeles. Slepkavību kā risinājumu neatbalstu.
 • Jocīgi

  Jocīgi

  Par ko domāja sieviete? Ar vagīnu? Kāpēc nelietoja kontracepciju, ja virietis negribēja bērnu. Tikai kāpēc prata pieprasīt uzturlīdzekļus. Vīrieti jāsamazina cietumsods. Jābeidz aizstāvēt stulbas sievietes, kuras domā ar vagīnu, ka tik palikt stāvoklī vienalga no kā.
  • Alise

   Alise

   Tā sieviete bija man ļoti labi pazīstama. Un lai tas nelietis pūst cietumā visu mūžu. Žēl,ka nav vairs nāvessodi.
 • Tā pareizāk

  Tā pareizāk

  Kāpēc vainīgs tikai vīrietis, ar kuru galu domāja sieviete, vai vispār var saukt par sievieti, dzemdēt bērnu, pieprasīt alimentus. Stulbi. Tomēr arī sievietei ir jādomā izgulēt un dzemdēt, lai tagad virietis uztur.
 • Karina Marhilēviča

  Karina Marhilēviča

  Ļoti žēl,ka nepublicēt šī nelieša ģīmi, lai visa tauta zinātu , kādi necilveki pastāv. Un lai visiem, kas turpmāk uzturētu kontaktu pat tur ieslodzījumu vietā, tas virsū viņam neskatītos, tikai spļautu virsū un viss.
 • Annija

  Annija

  Beidzot ir dzirdams kautkas sakarīgs.Ka tadi pa donaki sanem mūza ieslodzijumu,nevis 5 gadi....Līdzjūtību radiniekiem🙏
 • Nikol Nikol

  Nikol Nikol

  Nekādā gadījumā neatbalstu šādu rīcību,bet vai pirms likšanās gultā abiem nevajadzēja padomāt par sekām? Vai tiešām mēs dzīvojam akmens laikmetā kur nekas nav dzirdēts par izsargāšanos no nevēlamas grūtniecības un ne tikai?!
 • Ivars

  Ivars

  Tadus idiotus pakart sausa koka. Tagad nodoklu mmaksataji daros vinu. Un nekas nav jadara. Vel viens variants spaidu darbos tik par udens glazi un maizes reku dienaa kamer nospraks
  • Aigars

   Aigars

   Nāvessodus atcēla lai tie kas nodarija ļaujumu citaem pēc laika dabūtu amnestiju
   Uzskatu tā ..ja nogalina sievieti ar běrniņu puncī ..vīrieti nevajag tiesāt bet gan bez tiesas nośaut un viss.
 • Edmunds Kāpostiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!