2 komentāri
Gāzes pistole, 276 litri kandžas un cigaretes – policistiem Kuldīgā izdodas labs “ķēriens”
Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas Kuldīgas novadā no kāda iedzīvotāja dzīvesvietas konfiscēja vairākus litrus nelegālo alkoholu cigaretes, informē Valsts policija.

Kuldīgas novadā kāda vīrieša dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras ietvaros izņemta gāzes pistole, patronas un 276 litri kandžas, kas sadalīta pa 2 un 2,5 litru tilpuma plastmasas pudelēm. Šobrīd turpinās izmeklēšanas darbs un tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 28.maijā administratīvās apskates laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas pie kādas personas konstatēja cigaretes, tabaku un cigarešu izgatavošanas iekārtu. Kopumā no vīrieša dzīvesvietas tika izņemtas gandrīz 100 paciņas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, vairāki kilogrami tabaka un iekārta cigarešu izgatavošanai. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņem informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām no Kuldīgas un apkārtnes iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

TOP komentāri

  • Laimonis
    0 0 0

    Laimonis

    Un vēl ,par maksu var saņemt Kuldīgas Kriminālpolicijas pakalpojumus(tikai ,kārtīgu samaksu),ja ir jāizrēķinājas,tanī skaitā policistus-algotos slepkavas!
  • Oskars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl