2 komentāri
Gāzes pistole, 276 litri kandžas un cigaretes – policistiem Kuldīgā izdodas labs “ķēriens”
Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas Kuldīgas novadā no kāda iedzīvotāja dzīvesvietas konfiscēja vairākus litrus nelegālo alkoholu cigaretes, informē Valsts policija.

Kuldīgas novadā kāda vīrieša dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras ietvaros izņemta gāzes pistole, patronas un 276 litri kandžas, kas sadalīta pa 2 un 2,5 litru tilpuma plastmasas pudelēm. Šobrīd turpinās izmeklēšanas darbs un tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 28.maijā administratīvās apskates laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas pie kādas personas konstatēja cigaretes, tabaku un cigarešu izgatavošanas iekārtu. Kopumā no vīrieša dzīvesvietas tika izņemtas gandrīz 100 paciņas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, vairāki kilogrami tabaka un iekārta cigarešu izgatavošanai. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņem informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām no Kuldīgas un apkārtnes iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

TOP komentāri

  • Laimonis
    0 0 0

    Laimonis

    Un vēl ,par maksu var saņemt Kuldīgas Kriminālpolicijas pakalpojumus(tikai ,kārtīgu samaksu),ja ir jāizrēķinājas,tanī skaitā policistus-algotos slepkavas!
  • Oskars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl