Garnadzis policistu “degungalā” apzog degvielas uzpildes staciju

Pievienot komentāru
Garnadzis policistu “degungalā” apzog degvielas uzpildes staciju
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds garnadzis apzadzis degvielas uzpildes stacijas veikalu, kad turpat pie benzīntanka stāvējis policijas auto.

Ap plkst. 21.00 viena no galvaspilsētas policistu ekipāžām piestājusi degvielas uzpildes stacijā Sarkandaugavā. Vīri uzpildījuši patruļauto, iegādājušies kafiju un jau grasījušies doties tālāk, kad viņus negaidīti uzrunājusi benzīntanka darbiniece. Kā izrādās, tik tikko veikalā notikusi zādzība. To paveicis kāds vīrs, kuram rokās bijis dzeltens maisiņš.

Veicot degvielas uzpildes stacijas tuvākās teritorijas apsekošanu, policijas darbiniekiem izdevās pamanīt personu, kas atbilda iepriekš minētā vīrieša aprakstam. Policisti vīrieti panāca un aizturēja.

Policisti aizturēto aizveduši atpakaļ uz nozieguma vietu, kur darbiniece apstiprinājusi, ka tas ir tas pats kungs, kurš tik tikko krietni patukšojis plauktus.

Tā kā degvielas uzpildes stacijas darbinieki par notikušo vēlējās rakstīt iesniegumu, likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no Valsts policijas, un aizturētais ar visiem pierādījumiem tālāk nodots viņu pārziņā. Visticamāk, šāds veikums būs pietiekams iemesls, lai pret aizturēto tiktu ierosināts kriminālprocess.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!