Komentāri

Pavisam nesen kāds Imantas iedzīvotājs piedzīvojis gluži vai neticamus notikumus. Nakts vidū viņš pamodies no aizdomīgiem trokšņiem un samiegojies iznācis sava mitekļa viesistabā, kur sastapies ar vairākiem bruņotiem policistiem.

Īsi pēc rītausmas Imantā patrulējošie policisti saņēmuši steidzamu izsaukumu uz vienu no Anniņmuižas bulvāra augstceltnēm. Kāds no iedzīvotājiem bija nejauši pamanījis, ka kāpņu telpā dzirdami aizdomīgi trokšņi, un īsi pēc tam pēkšņi pazudusi elektrība. Tikai pāris minūtes, un vīri jau ver kāpņu telpas durvis. Tur policisti sastapa kādu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, policisti nojauš, ka vīram kas ir aiz ādas, tādēļ aicina viņu apskatīt dzīvokli. Vīrietis gan nedaudz nervozē, taču cenšas saglabāt mieru un piekrīt policistiem izrādīt telpas. Plašajā dzīvoklī viņš dzīvojot viens. To noīrējis ar māklera palīdzību, tādēļ īpašnieku nepazīstot. Tā nu sarunās par un ap dzīvi pavadītas vairākas minūtes, līdz negaidīti teātrim pienākušas beigas.

Foto: garnadzis cenšas ielauzties dzīvoklī un izliekas par tā saimnieku!

Brīdi vēlāk aizdomās turētais nonācis kolēģu rokās un nogādāts tuvējā policijas iecirknī, kur par ieskatīšanos svešajā dzīvoklī uzsākta izmeklēšana. Policisti izsaka lielu pateicību vērīgajiem mājas iedzīvotājiem un atgādina, ka tieši apkārtējo cilvēku modrība un rūpes par kaimiņiem ir ikviena ļaundaru lielākais bieds.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl