Komentāri

Pavisam nesen kāds Imantas iedzīvotājs piedzīvojis gluži vai neticamus notikumus. Nakts vidū viņš pamodies no aizdomīgiem trokšņiem un samiegojies iznācis sava mitekļa viesistabā, kur sastapies ar vairākiem bruņotiem policistiem.

Īsi pēc rītausmas Imantā patrulējošie policisti saņēmuši steidzamu izsaukumu uz vienu no Anniņmuižas bulvāra augstceltnēm. Kāds no iedzīvotājiem bija nejauši pamanījis, ka kāpņu telpā dzirdami aizdomīgi trokšņi, un īsi pēc tam pēkšņi pazudusi elektrība. Tikai pāris minūtes, un vīri jau ver kāpņu telpas durvis. Tur policisti sastapa kādu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, policisti nojauš, ka vīram kas ir aiz ādas, tādēļ aicina viņu apskatīt dzīvokli. Vīrietis gan nedaudz nervozē, taču cenšas saglabāt mieru un piekrīt policistiem izrādīt telpas. Plašajā dzīvoklī viņš dzīvojot viens. To noīrējis ar māklera palīdzību, tādēļ īpašnieku nepazīstot. Tā nu sarunās par un ap dzīvi pavadītas vairākas minūtes, līdz negaidīti teātrim pienākušas beigas.

Foto: garnadzis cenšas ielauzties dzīvoklī un izliekas par tā saimnieku!

Brīdi vēlāk aizdomās turētais nonācis kolēģu rokās un nogādāts tuvējā policijas iecirknī, kur par ieskatīšanos svešajā dzīvoklī uzsākta izmeklēšana. Policisti izsaka lielu pateicību vērīgajiem mājas iedzīvotājiem un atgādina, ka tieši apkārtējo cilvēku modrība un rūpes par kaimiņiem ir ikviena ļaundaru lielākais bieds.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl