Garnadzis cenšas apzagt “Depo” būvlaukumu

Pievienot komentāru
Garnadzis cenšas apzagt “Depo” būvlaukumu
DEGPUNKTĀ

Lai arī ekonomiskā situācija valstī nav spoža un tuvākajā laikā būtiski uzlabojumi nav gaidāmi, zagšana noteikti nav problēmas risinājums. Imantā policisti aizturējuši kādu zolīdu vīrieti, kurš no vietējā lielveikala “Depo” būvlaukuma mēģinājis aiznest vērtīgus materiālus.

11. decembra vakarā pašvaldības policijas ekipāža patrulēja Imantā. Pie policistiem pienāca kāda persona un informēja par aizdomīgu vīrieti pie “Depo”. Policisti sastapuši minēto vīrieti ar vadu rituli rokās. Vīrietis apgalvoja, ka vadus atradis miskastē.

Zinot to, ka aizdomīgais tēls izlīdis no nožogotās teritorijas, vīriem nebija pārlieku šaubu par to, kā viņš ticis pie iespaidīgā vadu rituļa, taču drošības labad inspektori devušies uz būvlaukumu, kur vēljoprojām rosījušies strādnieki.

Kā noskaidrots, šādā veidā produkti nav izmesti ārā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaudē un tiekot skaidrots, kurš tieši no būvlaukumā strādājošajiem, neskaitāmajiem būvuzņēmējiem apzagts. Protams, ja to izdosies noskaidrot, un cietušais vēlēsies vērsties policijā ar iesniegumu, par šo notikumu tiks ierosināta krimināllieta.