Garnadzis baznīcā apzog laulāto pāri

Komentāri
Garnadzis baznīcā apzog laulāto pāri
Foto: Rīgas pašvaldības policija

5. novembrī īsi pēc plkst. 22.00 pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās divas personas, kuras pastāstīja, ka pirms vairākām stundām Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā kāds nezināms vīrietis nozadzis viņiem maku un trīs mobilos tālruņus. Makā glabājušies aptuveni 300 eiro un dokumenti.

Laulātie, konstatējot mantu pazušanu, ar mobilo ierīču izsekošanas sistēmas palīdzību noskaidroja viena telefona atrašanās vietu un devās atgūt savas mantas. Zaglis tika panākts pie restorāna ”Kolonāde”. Cietušais garnadzi aizturēja, tikmēr sieva devās uzmeklēt Rīgas pašvaldības policistus, kuri ikdienā patrulē Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargu klātbūtnē aizturētais atzinās, ka pāri apzadzis. Izsaukta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, kas aizturēto un cietušos nogādāja Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl