Gandrīz neticama situācija – pusaudzis Rīgas centrā sastop vīrieti, kurš brauc ar viņam nozagto velosipēdu

9 komentāri

Ja kādreiz policijas iecirknī cenšas iestāstīt, ka iesniegumu par kādu salīdzinoši nelielu zādzību nemaz nav vērts rakstīt, labāk divreiz padomāt, jo, iespējams, vēlāk to var nākties nožēlot.

Pavisam nesen kāds jauneklis Rīgas pilsētas centrā pamanījis sev nozagtu velosipēdu, ar kuru vizinājies nepazīstams vīrietis. Turklāt, – viņš to varējis darīt visai droši, jo neviens taču šo braucamrīku nemaz nav meklējis.

Par laimi, šie notikumi risinājušies pašā pilsētas centrā, kur sastapties ar kādu policistu nav pārāk grūti.

Lai arī velosipēdists uzstāja, ka neko par zādzību nezina, pusaudzis klāstīja, ka šis braucamrīks nozagts no slēgtas garāžas Skanstes apkaimē un diezgan pārliecinoši norādīja gan uz vairākām specifiskām uzlīmēm, gan tehniskām niansēm, kuras būtu grūti zināt nejaušam garāmgājējam.

Drīz vien visi šajā notikumā iesaistītie iesēdināti Valsts policijas busiņā un nogādāti Rīgas Brasas iecirknī. Acīmredzot jauneklis vēlāk spējis pierādīt savas īpašumtiesības, jo likumsargi atklāj, ka aptuveni 650 eiro vērtais velosipēds jau atdots pusaudzim, savukārt tā stūrētājs nopratināts liecinieka statusā.

Šo statusu gan iespējams mainīt, ja izmeklētājiem izdosies noskaidrot informāciju, kas apliecinātu Brīvības pieminekļa laukumā aizturētā pedāļu minēja saistību ar iepriekš notikušo noziegumu.

9 komentāri