Komentāri
Francūzis Rīgā cenšas uzjautrināt draudzeni un tiek pie 150 eiro naudas soda
Edijs Pālens / LETA

Trešdienas, 14. jūnija, naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu pāri, kurš no restorāna “TGI Friday’s” terases paņēma puķu podu un aizbēga, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Informācija nodota tuvākajai policijas ekipāžai. Pāris apturēts Aspazijas bulvārī, kur noskaidrots, ka viņi ir tūristi no Francijas. Vīrietis uzreiz atzinās izdarītajā un paskaidroja, ka vēlējies tikai uzjautrināt draudzeni. Puķu pods atrasts Gleznotāju un Riharda Vāgnera ielas krustojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris aizvests atpakaļ uz notikuma vietu, kur vīrietis puķu podu ar stādiem nolika atpakaļ vietā. Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods – 150 eiro apmērā. Tūrists ar POS termināļa palīdzību sodu samaksāja uz vietas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl