Komentāri
Francūzis Rīgā cenšas uzjautrināt draudzeni un tiek pie 150 eiro naudas soda
Edijs Pālens / LETA

Trešdienas, 14. jūnija, naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu pāri, kurš no restorāna “TGI Friday’s” terases paņēma puķu podu un aizbēga, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Informācija nodota tuvākajai policijas ekipāžai. Pāris apturēts Aspazijas bulvārī, kur noskaidrots, ka viņi ir tūristi no Francijas. Vīrietis uzreiz atzinās izdarītajā un paskaidroja, ka vēlējies tikai uzjautrināt draudzeni. Puķu pods atrasts Gleznotāju un Riharda Vāgnera ielas krustojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris aizvests atpakaļ uz notikuma vietu, kur vīrietis puķu podu ar stādiem nolika atpakaļ vietā. Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods – 150 eiro apmērā. Tūrists ar POS termināļa palīdzību sodu samaksāja uz vietas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl