“Es sadūru viņu ar to nazi.” – Salaspilī piedzērusies un agresīva sieviete uzbrūk vīrietim

Pievienot komentāru
“Es sadūru viņu ar to nazi.” – Salaspilī piedzērusies un agresīva sieviete uzbrūk vīrietim

Pavisam nesen Pierīgā risinājies kāds visai asiņains notikums. Kāds kungs pievakarē izdzirdējis klauvējienus pie dzīvokļa durvīm, devies tās atvērt, taču tur viņu sagaidījis ļoti nepatīkams pārsteigums. Kāda pamatīgi piedzērusies un agresīva kundze ar nazi rokās, kura nebaidījās duramo likt lietā.

Ap plkst. 22.00 vakarā Salaspils kārtības sargiem nācies izlīdzēt kolēģiem no Valsts policijas, kuri tobrīd bija aizņemti kādā citā izsaukumā. Miera ielā tik tikko noticis vardarbīgs uzbrukums un sadurts kāds vīrietis. Iespējams, varmāka vēl atrodoties notikuma vietā.

Piebraucot pie mājas, policija redzēja, ka pie tās sēž sieviete, bet durvju ailē guļ vīrietis, un viņam kāda kundze sniedz medicīnisko palīdzību. Aprunājoties ar klātesošajiem, atklājies, ka izsaucējs nav kļūdījies. Varmāka ir vēl uz vietas, un, kā izrādās, ir tā pati, līdzās sadurtajam sēdošā kundze. “Es sadūru viņu ar to nazi,” atzinās sieviete, kura bija tik stiprā alkohola reibumā, ka nespēja nostāvēt kājās.

Kad sadurtais nonācis mediķu rokās, bet iespējamā uzbrucēja iesēdināta aiz restēm, likumsargi vēlreiz iztaujājuši klātesošos un atklājies, ka viss sācies brīdi iepriekš ar negaidītu zvanu pie cietušā dzīvokļa durvīm. Vīrietis atvēris durvis un sastapās ar minēto sievieti, kura bez liekiem paskaidrojumiem izdarīja vairākus dūrienus vēderā. To redzēja apkārtējie un izsauca policiju.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā