“Es gribēju paēst” – jauns vīrietis veikalā nozog uzkodas, taču policisti atklāj arī citus viņa “pagātnes grēkus”

2 komentāri
“Es gribēju paēst” – jauns vīrietis veikalā nozog uzkodas, taču policisti atklāj arī citus viņa “pagātnes grēkus”

Pavisam nesen kāda vecpilsētas veikaliņa darbinieks sastapies ar visai bezkaunīgu garnadzi, kurš ienācis tirdzniecības vietā, sastūmis kabatās dažādus gardumus un tad meties bēgt.

Ap plkst. 7.30, galvaspilsētas videocentra darbinieki Kaļķu ielā nejauši ievērojuši kādas netālu esošas tirgotavas darbinieku, kurš pa tukšajām ielām satraukti sekojis kādam ārkārtīgi steidzīgam jauneklim.

Bija redzams, ka darbinieks cenšas pievērst novērošanas kameru uzmanību un kādam zvana, līdz ar to informācija tika nodota tuvākajai policijas ekipāžai.

Drīz vien kārtībsargi sastapa arī aizdomās turēto vīrieti, kurš vaļsirdīgi stāstīja, ka pats pirms kāda laika ticis apzagts un viņš no kioska veicis zādzību, izsalkuma vadīts. Taču policijas darbinieki noskaidroja, ka šis jauneklis jau vairākkārt nonācis likumsargu redzeslokā, tostarp pirms divām dienām par sīko huligānismu. Līdz ar to viņš tika aizturēts un nogādāts atpakaļ uz tirgotavu.

Tikai pārdesmit minūtes pēc zādzības likumsargi aizturēto garnadzi un veikala darbinieku nodevuši Valsts policijas kolēģu rokās. Ņemot vērā nodarīto skādi, jādomā, ka nekādas bargas sankcijas garnadzim nedraud, taču neglaimojošais ieraksts par šo situāciju un tās iznākumu policijas datubāzēs būs lasāms vēl gana ilgi.

TOP komentāri

  • Maris Ody
  • Vladimirs Sergijenkovs
    +1 +1 0

    Vladimirs Sergijenkovs

    Un ko tagad cilvekam pagatne bija greki ,ko tagad vinam visu muzu to acis bazis...Tiem kas raksta tadu xernu vajag pastities sakuma uzs savu pagatni ,vaitiesam ta ir tik balta un pukaina,lai valsts nodrosina cilvekus ar darbu un samaksu normalu,tad cilvekiem nenaksies zagt partiku laij izdzivotu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl