“Es esmu sportists” – aizdomīgs tipiņš mēģina iestāstīt policijai, ka viņš ir labs pilsonis

0 Komentāru
“Es esmu sportists” – aizdomīgs tipiņš mēģina iestāstīt policijai, ka viņš ir labs pilsonis

Šķietami sīka zādzība pēcāk atklājusi veselas bandas noziegumu sēriju. Nopietna atzinības daļa šajā stāstā pienākas arī kādam sunim.

Ap plkst. 4:00 no rīta kāds Vecmīlgrāvja iedzīvotājs nejauši pamanījis patiesi aizdomīgu skatu. Tumsas aizsegā no kādas daudzdzīvokļu mājas pagraba iznākusi kompānija ar vairākiem milzīgiem maisiem un visai steidzīgā solī devusies prom. Saprotot, ka visticamāk, tikko noticis noziegums, aculiecinieks steigšus zvanījis policistiem un jau pēc pāris minūtēm, iekšpagalmu ieliņās iestūrējis kārtības sargu busiņš.

Pateicoties četrkājainā kārtības sarga ožai, brīdī vēlāk gaismā nākusi patiesība par kompānijas šī vakara veikumu. Suns uzgājis vietu, kur ļaundari bija paslēpuši pagrabā nozagtās mantas, tādēļ abi iepriekš aizturētie vīrieši, kā arī kāds kungs gados, kurš pēcāk aizturēts kādā citā iekšpagalmā, netālu no zādzības vietas, nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Kā atklāj Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks, darbinieki sastopoties ar šiem vīriešiem, nebūt nebija pārsteigti, jo kārtības sargi jau bija nākuši uz pēdām šai grupai un tas bijis tikai laika jautājums, līdz trijotne tiktu aizturēta. Taču šoreiz, paši paspējuši “iekrist” ātrāk. Starp citu, pagrabu apzagšana viņiem, bijis vien tāds tīrais sīkums.

Likumsargi saka paldies kolēģiem no pašvaldības policijas, kuri krietni vien atvieglojuši kriminālpolicistu darbu, jo šajā gadījumā, zagļi pieķerti uz karstām pēdām. Starp citu, visi ir, tā teikt, savas jomas “profesionāļi” un jau iepriekš tiesāti par zādzībām no privātmājām un dzīvokļiem. Savukārt pēdējā tikšanās ar policistiem visai trijotnei garantē vairākus gadus aiz restēm, jo viens atklāts noziegums, pēcāk ļāvis uzzināt par vēl vairāk nekā desmit zādzībām.

Lai arī daļu no nozagtā ļaundari jau bija paspējuši realizēt, tostarp pārdodot mantas leģendārajā “Latgalītē”, lielāko daļu viņu guvuma policistiem tomēr izdevies atgūt un vērtības drīz vien tiks atgrieztas to likumīgajiem īpašniekiem.

0 Komentāru