Komentāri
Dzīvu iespundēja automašīnā un iestūma dīķī – Kurzemē ierosina krimināllietu par nežēlīgu slepkavību
Foto: Kuldiga.lv

2015. gada nogalē baiss noziegums pastrādāts Kuldīgas pusē – Ēdoles pagasta centrā, kur dzirnavu dīķī iestumts automašīnas salonā ieslodzīts 56 gadus vecs vīrietis un noslīcināts.

Beidzot lietu izdevies atšķetināt, un Prokuratūra Kuldīgas rajona tiesai nodevusi krimināllietu par slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar izmeklēšanas secinājumiem apsūdzētais kopā ar cietušo un vēl diviem vīriešiem liktenīgajā 4. novembra naktī pārvietojoties ar cietušā automašīnu pa kādu pagasta teritoriju un lietoja alkoholiskos dzērienus. Izcēlās strīds, kura laikā nu jau noslepkavotais vīrietis apsūdzētajam pārmeta, ka viņš nodedzinājis viņa garāžu. Tagad nu jau par slepkavību apsūdzētais strīda laikā draudēja cietušajam nodarīt miesas bojājumus.

Atgriežoties pagasta centrā, iedzērušais pasažieris tika iesprostots automašīnā un iestumts dzirnavu dīķī, kur noslīka.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl