Komentāri
Dzīvu iespundēja automašīnā un iestūma dīķī – Kurzemē ierosina krimināllietu par nežēlīgu slepkavību
Foto: Kuldiga.lv

2015. gada nogalē baiss noziegums pastrādāts Kuldīgas pusē – Ēdoles pagasta centrā, kur dzirnavu dīķī iestumts automašīnas salonā ieslodzīts 56 gadus vecs vīrietis un noslīcināts.

Beidzot lietu izdevies atšķetināt, un Prokuratūra Kuldīgas rajona tiesai nodevusi krimināllietu par slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar izmeklēšanas secinājumiem apsūdzētais kopā ar cietušo un vēl diviem vīriešiem liktenīgajā 4. novembra naktī pārvietojoties ar cietušā automašīnu pa kādu pagasta teritoriju un lietoja alkoholiskos dzērienus. Izcēlās strīds, kura laikā nu jau noslepkavotais vīrietis apsūdzētajam pārmeta, ka viņš nodedzinājis viņa garāžu. Tagad nu jau par slepkavību apsūdzētais strīda laikā draudēja cietušajam nodarīt miesas bojājumus.

Atgriežoties pagasta centrā, iedzērušais pasažieris tika iesprostots automašīnā un iestumts dzirnavu dīķī, kur noslīka.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl