Dzīvoklī Grīziņkalnā atrod mīklainos apstākļos mirušu puisi

0 Komentāru

Jāņa Asara ielas 16. namā pirms dažām dienām gājis bojā kāds jauns puisis. Mājas iedzīvotāji pieļauj iespēju, ka viņš noslepkavots narkotiku vai naudas dēļ.

Vietējie par notikušo uzzinājuši, kad kādā dienā sētā ieripojušas vairākas policijas ekipāžas. Turklāt par to, ka notikušais saistīts ar vardarbību, tagad liecina aizzīmogotās durvis.

Mājas iemītnieki bijušo kaimiņu raksturo pozitīvi. Reiz pa reizei viņš redzēts sētā iedzeram kādu kokteili vai alu, bet visādi citādi ar apkārtējiem uzturējis labas attiecības.

Pastāv, protams, versija, ka jaunais vīrietis varētu būt pārdozējis narkotikas. Pie viņa bieži nākusi garkājaina blondīne pamatīgā reibumā. Mājinieki domā, ka viņa draugu varēja “uzsēdināt uz adatas” vai iesaistīt netīros darījumos.

Kā norāda vietējie Lienes ielas rajonā, šādi notikumi gan nav nekas neparasts. Ik nedēļu kāds jauns cilvēks iet bojā tādu vai citādu iemeslu dēļ, un, ja agrāk par Rīgas kriminogēnāko nostūri varēja uzskatīt Maskavas forštati, tad tagad viennozīmīgi pirmajā vietā ir tieši Grīziņkalna apkārtne.

0 Komentāru