Dzīvoklī Grīziņkalnā atrod mīklainos apstākļos mirušu puisi

Komentāri

Jāņa Asara ielas 16. namā pirms dažām dienām gājis bojā kāds jauns puisis. Mājas iedzīvotāji pieļauj iespēju, ka viņš noslepkavots narkotiku vai naudas dēļ.

Vietējie par notikušo uzzinājuši, kad kādā dienā sētā ieripojušas vairākas policijas ekipāžas. Turklāt par to, ka notikušais saistīts ar vardarbību, tagad liecina aizzīmogotās durvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas iemītnieki bijušo kaimiņu raksturo pozitīvi. Reiz pa reizei viņš redzēts sētā iedzeram kādu kokteili vai alu, bet visādi citādi ar apkārtējiem uzturējis labas attiecības.

Pastāv, protams, versija, ka jaunais vīrietis varētu būt pārdozējis narkotikas. Pie viņa bieži nākusi garkājaina blondīne pamatīgā reibumā. Mājinieki domā, ka viņa draugu varēja “uzsēdināt uz adatas” vai iesaistīt netīros darījumos.

Kā norāda vietējie Lienes ielas rajonā, šādi notikumi gan nav nekas neparasts. Ik nedēļu kāds jauns cilvēks iet bojā tādu vai citādu iemeslu dēļ, un, ja agrāk par Rīgas kriminogēnāko nostūri varēja uzskatīt Maskavas forštati, tad tagad viennozīmīgi pirmajā vietā ir tieši Grīziņkalna apkārtne.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl