Dzimtas kapu piemineklim nozāģēta roka; vainīgos aicina nogādāt to atpakaļ

2 komentāri

Rudeviču dzimtas bronzas kapu piemineklim Raiņa kapos nozāģēta roka un ģimene, maigi sakot, nav par to sajūsmā. Vainīgie tiek aicināti roku nogādāt atpakaļ, pretējā gadījumā, apgānītājiem par sodu lāsts ir garantēts.

Piektdienas rītā, apciemojot tēva piemiņas vietu Raiņa kapos, Normunds bija sašutis par skatu, kas pavērās viņa acu priekšā. Tēva, Kārļa Rudeviča, piemiņai veltītajam kapa piemineklis palicis bez rokas.

Normunds stāsta, ka oktobrī Latvijā paredzēts Starptautiskās Romu apvienības parlamenta samits un viens no pasākumā ieplānotajiem apskates objektiem bija paredzēts tēva kapa piemineklis. Līdz tam roku atjaunot nav lielas cerības.

Vainīgajiem Normunds iesaka par savu rīcību neklusēt. Par bronzas roku iegūtie eiro nebūs ne tuvu tik vērtīgi kā sākumā varētu šķist. Vīrietis policijā uzrakstījis iesniegumu, taču sola to atsaukt, ja kapa apgānītāji atdos nozagto.

TOP komentāri

  • cilvēks
    +3 +3 0

    cilvēks

    kas notiek ar mūsu tautu no mazam dienām tika mācīts kapu vieta irSVĒTĪTA UN TAS JAU GRĒKS tā rīkoties
  • Eu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl