Dzerts tajā vakarā bija uz nebēdu – Policija atklāj detaļas par slepkavību Juglā

1 komentārs
Dzerts tajā vakarā bija uz nebēdu – Policija atklāj detaļas par slepkavību Juglā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Brasas iecirkņa policistiem ikdienā pārsvarā jāšķetina dažādi ekonomiskie noziegumi, – tāda ir rajona specifika, tomēr pavisam nesen saņemts izsaukums uz Juglu noskaidrot kāda vīrieša bojāejas apstākļus. Aiz šķietamas pašnāvības vai nelaimes gadījuma, beigu beigās, atklājās, ka tiek slēpta slepkavība.

Zālienā pie mājas gulošs vīrietis bez dzīvības pazīmēm. Pašnāvnieks – nodomāja kādas mājas iedzīvotāji Juglas mikrorajonā, līdz ieradās policija un noskaidroja, ka galvas trauma gūta pirms kritiena no augstuma un notikusi slepkavība. Aculiecinieki norādījuši, ka jāpārbauda kāds otrā stāva miteklis, kur iepriekšējā naktī bijusi skaļa ballīte.

Iekļūstot dzīvoklī, policisti aizturēja trīs personas – 1963. un 1976. gadā dzimušus vīriešus un 1976. gadā dzimušu sievieti. Tika noskaidrots, ka dzīvoklī notikusi kopīga alkohola lietošana, kuras laikā izcēlies konflikts starp vīriešiem, kas pārauga kautiņā. Rezultātā bojāgājušajam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi, un viņš tika nomests no balkona.

Valsts policijas Brasas iecirkņa priekšnieks Atis Čakārnis norāda, ka aizturēto versijas par strīda iemeslu atšķiras, taču skaidrs ir viens, – dzerts tajā vakarā bija uz nebēdu.

Abiem aizdomās turamajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, sieviete līdz tiesai paliks uz brīvām kājām.