Dusmu uzplūdā puisis Jelgavā pamatīgi apskādē trīs “Opel” automašīnas

4 komentāri
Dusmu uzplūdā puisis Jelgavā pamatīgi apskādē trīs “Opel” automašīnas

Kāds pamatīgi nokaitināts 22 gadus vecs jelgavnieks īsi pirms plkst. 4.00 pastaigājās pa Uzvaras ielu, kur iemaldījās 3. nama pagalmā. Dusmu pārņemts, jaunais vīrietis nespēja savaldīties un uzsāka demolēt apkārtni – tuvākie objekti, kas patrāpījās ceļā, bija vietējo iedzīvotāju novietotās automašīnas. Puisim par nelaimi, trokšņus izdzirdēja apkārtējie un izsauca policiju.

Jaunais vīrietis mājas pagalmā ilgi neuzkavējās un netraucēti turpināja ceļu. Tikmēr uz notikuma vietu jau devās divas policijas ekipāžas. Pēc mirkļa inspektori sastapa kādu vīrieti, kurš paskaidroja, ka viņa sieva bija tā, kas pamanīja likumpārkāpēju.

Policija devās apsekot tuvāko apkārtni, un meklētais ātri atradās. Inspektori vainīgo ievietoja policijas mikroautobusa aizturēšanas nodalījumā un devās atpakaļ uz notikuma vietu. Tur viņi sastapa kādu pavisam neapmierinātu kaimiņu.

Satrauktajam ”Opel” īpašniekam policisti tomēr atļāva palūkoties uz aizturēto spoguļu lauzēju, ja nu pēkšņi izrādās, ka vīrieši ir pazīstami.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas darbinieki, kuri pieņēma cietušo iesniegumus. Pēc tam aizturēto vīrieti nogādāja iecirknī, uzsākta lietvedība.

4 komentāri