Dubultslepkavība Kokneses pusē: pēc pensionāru nogalināšanas slepkavas centās aizdedzināt māju

12 komentāri
Dubultslepkavība Kokneses pusē: pēc pensionāru nogalināšanas slepkavas centās aizdedzināt māju
DEGPUNKTĀ

Otrdien pie kādas savrupmājas Kokneses novadā ir neierasts klusums. Vieta, kur gadiem saticīgi dzīvoja cienījama vecuma pāris, tagad stāv tukša – sestdien no rīta nama saimnieki tika atrasti miruši.

Pirmā baiso skatu pamanījusi bojāgājušo meita. Paverot ārdurvis, viņa ieraudzījusi mātes līķi guļam asins peļķē. Iet tālāk istabā sieviete neuzdrošinājusies un izsaukusi policistus un ārstus.

Pie ēkas bija jūtama dūmu smaka. Izrādījās, ka mājā kaut kas gruzd. Meita zvanījusi arī ugunsdzēsējiem un brālim.

Uz bojāgājušās sievietes ķermeņa bija redzamas vairākas durtas un grieztas brūces. Vīrieša mirstīgās atliekas ar vairākām grieztām brūcēm mugurā tika atrastas istabā. Tās bija apsegtas ar spilveniem, segām un pa virsu uzmests matracis. Lai slēptu nozieguma pēdas, ļaundari aplējuši segu ar dīzeļdegvielu un aizdedzinājuši.

Izmeklētāji nekavējoties uzsākuši kriminālprocesu, un tā ietvaros izsludinājuši noziedznieku meklēšanu. Likumsargiem bojāgājušo radinieki izstāstījuši par visiem draugiem un kaimiņiem, kas bijuši pazīstami ar nogalinātājiem. Tajā pat dienā policisti nākuši slepkavām uz pēdām.

Bojāgājušā dēls: “Es gribētu viņus satikt un pajautāt vienu jautājumu – kāpēc!?”

Izņemot divus jaunus velosipēdus, nekas no mājām nebija paņemts, pat krājkasīte nav aiztikta. Tāpēc par nežēlīgās izrēķināšanās iemesliem vēl pāragri spriest.

Bez saimnieka palikusi māja, lopi, suns un pieci kaķi. Lopiem jau ir aizrunāta vieta blakusesošajā fermā, bet, ko darīt ar kaķiem, tuvinieki vēl nezina. Jā kādam no vietējiem ir interese par mīluļiem, tad lūgums atsaukties un paņemt dzīvniekus pie sevis.

12 komentāri