Ceturtdien, 10. augustā, raidījuma “Degpunktā” komanda saņēma satraukuma pilnu ziņu no Jaunolaines iedzīvotājiem par to, ka šosejas mālā nodegusi kāda māja, bet aizdomīgi ilgi tās tuvumā uzturas iespaidīgs skaits policistu baltos cimdos.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Laima

  Laima

  Bet tas tiešām arī ir Spila,vinsh taisījās uz Rīgu ,tomēr nedabrauca,gāja prasīt ēst,tie atshuvushi,dagaidija kamēr nakts_nosita,un sakrāva labumus,bet kuli pametis,kad atgriezās-tika saķerts.Jā..cietuma nemaina nemaz, nošaut tādus, arī valsts dod visu labāko..telefonu ,tv..kuru viņš pēc nedēļas jau iebāzis par naudu..Kā pasaule nēsā tādus sūdus.
 • Arvids Brauers

  Arvids Brauers

  Lauku cilvēkam novecojot jau savlaīcīgi būtu jāpadomā par šaujamieroča turēšanas atļaujas un ieroča iegādi.Šie cilvēki ir vismazāk aizsargāti.
 • Riepu Austris

  Riepu Austris

  Mūsdienās 10 eur ir nozieguma mērķis, ja Valsts vidējā finansiālā situācija Soc. Nodrošinājums ir pazenojoşs.ja arī ir bijis tā, ka noslepkavoti večuki, daļu vainas ir jauznemas Valsts vadībai, paskatoties ko nodarijusi un iznirgajusies par tautu.
 • Lācītis

  Lācītis

  Vakar dzirdēju jaunumus-ka S.Spila vai nu Rīga vai pie tās- esot nogalinājis 2 cilvēkus un suni.varbūt tas varētu būt šis gadījums?
 • Iii

  Iii

  Šausmas...kā tik izlasīju rakstu ka tika nogalināti 2 senjori un viņu suns-uzreiz atcerējos vienu gadījumu:Pie mums arī bij izlaists no cietuma vīrietis-kurš nosita savu brāli un vinja sievieti-vēlak tos apraka pagalmā,bet vēlāk vecīti un suni par to ka tas neiedevis cigareti...un viņš nosēdēja tikai 17 gadus-tas ir apsurds...Mūsu iedzīvotajiem bij bail-iziet vakaros ārā,jo neviens nezināja ko no viņa gaidīt-viņš pa dagdu staigāja ar "zatočkām"...nesen pie viņa pat ciemojās Bez Tabu,bija par vinju raidījums... un
  kautka pēc kādas nedēļas viņš devās uz Rīgu...Rīgas iedzīvotāji esat uzmanīgi...
 • @Peliite113

  @Peliite113

  Man šķiet,ka pie vainas varētu būt Dagdas recidīvists S.Spila,kurš izvēlas neaizsargātus cilvēkus un suņus par upuriem.Bez tabu rādīja vēl Dagdā viņu,tad aizbraucis esot Rīgas virzienā darbu dabūjis esot tipa kokapstrādes jomā.Varētu būt viņš,iespējams,ka ar kopā sēdējušajiem drauģeļiem
 • Aida Rodimova
 • Lolita Kalēja Rozīte

  Lolita Kalēja Rozīte

  Kā tie slepkavas nesajēdz, ka agri vai vēlu viņi paši saņems sev jau milzīgu un neciešamu sodu, beztermiņa garumā, mūžīgās uguns liesmas tos svilinās un mocīs bez nāves iespējas!
 • Guna Sproge

  Guna Sproge

  Man gan skiet ,ka vairuma gadijumu pie vainas ir alkohols.Pie tam izteikti nekvalitativs un lets.
 • Sanita Blumberga

  Sanita Blumberga

  Kur visur skatās,reklāmas vien,besī!!!Varbūt var bez,nav ko uzbāzties!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!