11 komentāri

Ceturtdien, 10. augustā, raidījuma “Degpunktā” komanda saņēma satraukuma pilnu ziņu no Jaunolaines iedzīvotājiem par to, ka šosejas mālā nodegusi kāda māja, bet aizdomīgi ilgi tās tuvumā uzturas iespaidīgs skaits policistu baltos cimdos.

Izrādās, – ugunsgrēks esot bijis aizsegs daudz smagākam noziegumam.

Ugunsgrēks mājā izcēlies naktī uz ceturtdienu. Nākamajā dienā agri no rīta notikumu vietā ieradušies policisti, turklāt tik kuplā skaitā, ka vietējiem radusies pastiprināta interese par nomaļajā viensētā notikušo.

Nodegušajā mājā atrasti abi ēkas saimnieki, kuri gājuši bojā. Tturklāt vardarbīgā nāvē. Seniori esot noslepkavoti, bet pēc tam mājai pielaista uguns.

Kaimiņiem ir vairākas versijas par notikušo. Viņiem aizdomīgi šķiet, ka naktī nav rējis suns, ja reiz pie senioriem būtu viesojušies nezināmi ļaundari, – varbūt uzbrucējs esot kāds paziņa, bet varbūt arī suns nogalināts kopā ar pensionāriem.

Kaimiņi redzējuši arī policijas suņus, – tātad kāds joprojām tiek meklēts. Faktiski bīstams noziedznieks vai noziedznieku grupa šobrīd klaiņo pa apkārtni, secina vietējie.

Arī citi kaimiņi ir satraukti par notikušo un nesaprot, kurš gan varēja nodarīt pāri diviem visnotaļ pozitīviem un kārtīgiem cilvēkiem. Turklāt pie viņiem, cik zināms, nekad nav nākuši kādi apšaubāmi ciemiņi. Dzīvojuši savrupi. Viss, kas vietējiem tagad nāk prātā, – pie vainas šosejas tuvums, kāds braucis garām un, pamanot nespēcīgus vecīšus darbojamies sētā, izdomājis sagaidīt īsto brīdi un iebrukt.

Kā novēroja raidījums “Degpunktā”, ceturtdien notikumu vietā strādāja izmeklētāji no slepkavību izmeklēšanas nodaļas. Tas, iespējams, nozīmē, ka izmeklēšanu pārņems Rīgas Galvenās pārvaldes kriminālizmeklētāji.

TOP komentāri

 • Dainis Rēpiņš
  +9 +6 -3

  Dainis Rēpiņš

  Ko var pateik...negribãs klusēt bet to ka pie šīs valdības politikas....pēdējâ laikā....Latvijā...cilvēkiem krìt..ciet ,, šìbers,, tas gan...izskatās fakts....bēdīgi...
 • Lācītis
  +4 +4 0

  Lācītis

  Vakar dzirdēju jaunumus-ka S.Spila vai nu Rīga vai pie tās- esot nogalinājis 2 cilvēkus un suni.varbūt tas varētu būt šis gadījums?
 • Lolita Kalēja Rozīte
  +3 +3 0

  Lolita Kalēja Rozīte

  Kā tie slepkavas nesajēdz, ka agri vai vēlu viņi paši saņems sev jau milzīgu un neciešamu sodu, beztermiņa garumā, mūžīgās uguns liesmas tos svilinās un mocīs bez nāves iespējas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl