Komentāri
Drosmīgi aculiecinieki aiztur kabatzagli, kurš par savu upuri izvēlējies sirmgalvi
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten diviem dienā kāds vīrietis gados ar Rīgas pilsētas autobusu pārvietojās pa Pārdaugavu. Nometņu ielā, kad autobuss bija jau gandrīz apstājies pieturā, vīrietis sajuta, kā no viņa kabatas kāds izvelk naudas maku, atklāj Valsts policija (VP).

Pamanījis ļaundari, kurš, atveroties durvīm, metas pa tām laukā ar nozagto maku, vīrietis sāka kliegt. Par laimi, autobusa pasažieri nepalika vienaldzīgi un sabiedriskā transporta pieturvietā ļaundari notvēra un izsauca Valsts policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri 1976. gadā dzimušo noziedznieku aizturēja. Aizturētais ne reizi vien jau agrāk sodīts par mantiskiem noziegumiem. Nozagtais naudas maks tika atdots cietušajam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā.

Valsts policija izsaka pateicību drosmīgajiem aculieciniekiem, kuri nepalika vienaldzīgi un palīdzēja notvert ļaundari.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl