“Drēbes nevarēja novilkt, tās nāca nost ar visu ādu!” Durbē konflikta laikā aizdedzina vīrieti

Pievienot komentāru
“Drēbes nevarēja novilkt, tās nāca nost ar visu ādu!” Durbē konflikta laikā aizdedzina vīrieti
KASPARS KRAFTS, F64

“Viņam no ķermeņa nevarēja novilkt drēbes, tās nāca nost ar visu ādu,” tā smagos apdegumus, kurus kāds vīrietis guva vardarbīga uzbrukuma laikā Durbē, raksturo kaimiņi, kas dzirdējuši kliedzienus un palīgā saucienus.

Divi grādīgas dziras cienītāji, pusmūža vecuma sieviete ar civilvīru, kas mīt daudzdzīvokļu mājas pēdējā stāvā, jau teju gadu terorizē un pat apdraud parējos kaimiņus un apdraud viņu dzīvības. Brīvdienās piedzīvotais nama iedzīvotājiem kalpoja par pēdējo pilienu, kas iedrošināja viņus atklāti runāt par neizturamo sadzīvi ar problemātiskajiem kaimiņiem. Kārtējās uzdzīves laikā, kad pārim pievienojās kāds viesis, trijotne sāka konfliktēt un iznākums ķīviņam bija pagalam bēdīgs.

“Sievietei atbrauca vēl viens kavalieris. Viņi viņam uzlējuši kaut ko, ko var aizdedzināt, …aizdedzinājuši,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Vai ar spirtu apliets dzīvokļa saimnieks, vai agresīvi noskaņotais viesis, šobrīd kaimiņi pārliecinoši apgalvot nevar. Zināms, ka vīrieša drēbēm nekavējoties pielaists uguns, un tās uzliesmoja. Notikušo haosu, kas valdīja dzīvoklī, nācās dzirdēt otrā stāva kaimiņienei. Atceroties briesmu brīžus, viņa neslēpj savas emocijas.

Glābējiem nebija daudz ko dzēst, proti, viņi noslāpēja uz vīrieša ķermeņa gruzdošās drēbes un apdzēsa dīvānu, uz kura konflikta laikā trāpīja spirts un uguns. Cietušajam konstatēti smagi apdegumi. Vīrietim pat nebija iespējams novilkt apģērbu, jo tas bija pielipis pie ādas. Viņš nekavējoties aizvests uz slimnīcu.

To, ka cietušā veselības stāvoklis slimnīcā vēl nav uzlabojies, daļēji apstiprina arī policijā, jo no upura saņemt liecības un vispār veikt jebkādas pārrunas līdz šim likumsargiem nav izdevies.

“Kriminālprocesā tiek pārbaudītas vairākas versijas, gan par nelaimes gadījumu, gan par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Valsts policija tajā pašā dienā uz aizdomu pamata par notikušo aizturēja divas personas. Šobrīd turpinās izmeklēšana uzsāktajā kriminālprocesā par tīšu vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu,” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Zināms, ka aizturētajiem tiesa piemērojusi ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli, proti, varmākas šobrīd staigā uz brīvām kājām.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!