Dobelē ceļmalas grāvī atrod aptuveni 40 gadus veca vīrieša līķi

Komentāri

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devušies uz vairākiem izsaukumiem. Vienā no tiem – Dobelē – nācies palīdzēt no ūdens izcelt miruša cilvēka ķermeni.

Pirmdienas priekšpusdienā kāds dobelnieks bija devies no savas privātmājas karoga masta noņemt Latvijas karogu, kad pakāpies uz trepēm, viņš netālajā ceļmalas grāvī ieraudzījis ko pavisam aizdomīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķitis, ka ūdenī guļ cilvēka ķermenis, tādēļ vīrietis nokāpis zemē un devies tuvāk. Diemžēl, rūpīgāk apskatot peldošo objektu, apstiprinājušās viņa baisākās aizdomas.

Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, glābēji un kārtības sargi, kas no ūdens izvilkuši mirušā ķermeni. Tad arī atklājies, ka tas nelielajā ūdenstilpē starp privātmājām nogulējis jau labu brīdi.

Zemgales reģiona likumsargi, kuriem šobrīd uzticēta notikušā izmeklēšana stāsta, ka vismaz pagaidām nekas neliecinot par to, ka aptuveni 40 gadus vecais vīrietis varētu būt kļuvis par kāda noziedznieka upuri. Netiek izslēgts, ka vīrieša nāve varētu būt saistīta ar paša neuzmanību vai kādām pēkšņām veselības problēmām.

Foto

Lasi vēl